Vyriški vandens batai PROWATER, juodi
Vyriški vandens batai su dvigubu lipuku
PROWATER vyriški vandens batai turi dvigubą lipuką, plačią priekinę dalį ir lankstų guminį padą. Toks dizainas leidžia batus greitai apsiauti ir pritaikyti prie pėdos.
| Prekės ženklas | PROWATER |
|---|---|
| Produkto tipas | Vyriški vandens batai |
| Spalva | juoda |
| Užsegimas | dvigubas lipukas |
Šių vandens batų pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 7 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 7 cm |
| Bendras svoris gramais | 840 |
| Būklė | Nowy |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategoria obuwia | Męskie |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | Folia |
| pado medžiaga | Guma |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 2 cm |
| plotis centimetrais | 24 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Spalva | Black |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Velcro |
- Gramintojas: BOTO
- Prekės kodas: BSB43598
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-13 dienos
33.75€
Vyriški vandens batai su dvigubu lipuku
PROWATER vyriški vandens batai turi dvigubą lipuką, plačią priekinę dalį ir lankstų guminį padą. Toks dizainas leidžia batus greitai apsiauti ir pritaikyti prie pėdos.
| Prekės ženklas | PROWATER |
|---|---|
| Produkto tipas | Vyriški vandens batai |
| Spalva | juoda |
| Užsegimas | dvigubas lipukas |
Šių vandens batų pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 7 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 7 cm |
| Bendras svoris gramais | 840 |
| Būklė | Nowy |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategoria obuwia | Męskie |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | Folia |
| pado medžiaga | Guma |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 2 cm |
| plotis centimetrais | 24 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Spalva | Black |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Velcro |







