Juodi unisex sportiniai batai Lotto CONNECT
Lengvi sportiniai batai su tinklelio audiniu
Lotto CONNECT unisex sportiniai batai turi klasikinį raištelių užsegimą, o viršus pagamintas iš kvėpuojančio tinklelio audinio. Ant šono ir liežuvio matomas Lotto logotipas.
Dydžių lentelė padeda tiksliai pasirinkti tinkamą variantą: nuo 36 iki 50 dydžio, pateikiant vidpadžio ilgį centimetrais.
| Dydis | Vidpadžio ilgis |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| 42 | 27 cm |
| 43 | 28 cm |
| 44 | 28,5 cm |
| 45 | 29 cm |
| 46 | 30 cm |
| 47 | 30,5 cm |
| 48 | 31 cm |
| 49 | 31,5 cm |
| 50 | 32 cm |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 13 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 7 cm |
| Bendras svoris gramais | 1525.33 |
| Būklė | Nowy |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 32 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Men's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | czarny |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 3 cm |
| plotis centimetrais | 22 |
| Spalva | Black |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
- Gramintojas: LOTTO
- Prekės kodas: BSB43755
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-06-02 dienos
56.63€
Lengvi sportiniai batai su tinklelio audiniu
Lotto CONNECT unisex sportiniai batai turi klasikinį raištelių užsegimą, o viršus pagamintas iš kvėpuojančio tinklelio audinio. Ant šono ir liežuvio matomas Lotto logotipas.
Dydžių lentelė padeda tiksliai pasirinkti tinkamą variantą: nuo 36 iki 50 dydžio, pateikiant vidpadžio ilgį centimetrais.
| Dydis | Vidpadžio ilgis |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| 42 | 27 cm |
| 43 | 28 cm |
| 44 | 28,5 cm |
| 45 | 29 cm |
| 46 | 30 cm |
| 47 | 30,5 cm |
| 48 | 31 cm |
| 49 | 31,5 cm |
| 50 | 32 cm |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 13 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 7 cm |
| Bendras svoris gramais | 1525.33 |
| Būklė | Nowy |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 32 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Men's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | czarny |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 3 cm |
| plotis centimetrais | 22 |
| Spalva | Black |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |










