Juodi vyriški sportiniai bateliai Lotto NANDU
Vyriški sportiniai bateliai su raišteliais
Lotto NANDU vyriški sportiniai bateliai yra juodos spalvos, su raišteliais, odos imitacijos viršumi, minkštu putų vidumi ir guminiu padu.
Sportiniai bateliai tinka prie laisvalaikio ir sportinio stiliaus aprangos.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 13 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 8 cm |
| Bendras svoris gramais | 1525.33 |
| Būklė | Nowy |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 32 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Eco Leather |
| Kategorija | Men's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | czarny |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 2 cm |
| plotis centimetrais | 22 |
| Spalva | Black |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
- Gramintojas: LOTTO
- Prekės kodas: BSB43754
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-06-02 dienos
63.27€
Vyriški sportiniai bateliai su raišteliais
Lotto NANDU vyriški sportiniai bateliai yra juodos spalvos, su raišteliais, odos imitacijos viršumi, minkštu putų vidumi ir guminiu padu.
Sportiniai bateliai tinka prie laisvalaikio ir sportinio stiliaus aprangos.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 13 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 8 cm |
| Bendras svoris gramais | 1525.33 |
| Būklė | Nowy |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 32 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Eco Leather |
| Kategorija | Men's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | czarny |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 2 cm |
| plotis centimetrais | 22 |
| Spalva | Black |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |






