Balti vyriški sportiniai batai Lotto NANDU 2400100
Vyriški batai iš odos imitacijos
Lotto NANDU 2400100 – vyriški sportiniai batai su raišteliais. Modelis pagamintas iš odos imitacijos, turi minkštą putų vidų ir guminį padą.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 13 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 8 cm |
| Bendras svoris gramais | 1525.33 |
| Būklė | Nowy |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 32 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Eco Leather |
| Kategorija | Men's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | Biały |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 2 cm |
| plotis centimetrais | 22 |
| Spalva | White |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
- Gramintojas: LOTTO
- Prekės kodas: BSB43753
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-06-02 dienos
63.27€
Vyriški batai iš odos imitacijos
Lotto NANDU 2400100 – vyriški sportiniai batai su raišteliais. Modelis pagamintas iš odos imitacijos, turi minkštą putų vidų ir guminį padą.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 13 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 8 cm |
| Bendras svoris gramais | 1525.33 |
| Būklė | Nowy |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 32 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Eco Leather |
| Kategorija | Men's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | Biały |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 2 cm |
| plotis centimetrais | 22 |
| Spalva | White |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |









