Rudi moteriški plokšti mokasinai 36–41
Kasdieniniai batai su dirbtine zomša ir odiniu vidpadžiu
Moteriški plokšti mokasinai pagaminti iš dirbtinės zomšos. Viduje yra natūralios odos vidpadis, kuris gerina prisitaikymą prie pėdos.
Priekyje esantis dekoratyvus elementas suteikia vizualinį akcentą. Plokščias padas palaiko įprastą avėjimą ir tinka kasdieniam naudojimui.
| Savybė | Medžiaga |
|---|---|
| Savybė | Dirbtinė zomša (viršus), natūrali oda (vidpadis) |
| Savybė | Plokščias padas |
| Savybė | Priekyje dekoratyvus elementas |
| Savybė | Vidpadžio ilgis 36 — 23,5 cm |
| Savybė | Vidpadžio ilgis 37 — 24 cm |
| Savybė | Vidpadžio ilgis 38 — 24,5 cm |
| Savybė | Vidpadžio ilgis 39 — 25 cm |
| Savybė | Vidpadžio ilgis 40 — 25,5 cm |
| Savybė | Vidpadžio ilgis 41 — 26 cm |
| Savybė | Spalva |
| Savybė | Ruda |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 10 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 606.67 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| ilgis centimetrais | 28 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Ecological suede |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| plotis centimetrais | 13 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Spalva | Brown |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |
- Gramintojas: BOTO
- Prekės kodas: BSB42556
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-04-18 dienos
28.13€
Kasdieniniai batai su dirbtine zomša ir odiniu vidpadžiu
Moteriški plokšti mokasinai pagaminti iš dirbtinės zomšos. Viduje yra natūralios odos vidpadis, kuris gerina prisitaikymą prie pėdos.
Priekyje esantis dekoratyvus elementas suteikia vizualinį akcentą. Plokščias padas palaiko įprastą avėjimą ir tinka kasdieniam naudojimui.
| Savybė | Medžiaga |
|---|---|
| Savybė | Dirbtinė zomša (viršus), natūrali oda (vidpadis) |
| Savybė | Plokščias padas |
| Savybė | Priekyje dekoratyvus elementas |
| Savybė | Vidpadžio ilgis 36 — 23,5 cm |
| Savybė | Vidpadžio ilgis 37 — 24 cm |
| Savybė | Vidpadžio ilgis 38 — 24,5 cm |
| Savybė | Vidpadžio ilgis 39 — 25 cm |
| Savybė | Vidpadžio ilgis 40 — 25,5 cm |
| Savybė | Vidpadžio ilgis 41 — 26 cm |
| Savybė | Spalva |
| Savybė | Ruda |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 10 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 606.67 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| ilgis centimetrais | 28 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Ecological suede |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| plotis centimetrais | 13 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Spalva | Brown |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |








