Outwell Carnelian DC 1000 USB kempingo žibintas
USB įkraunamas kempingo žibintas
Outwell Carnelian DC 1000 – USB įkraunamas kempingo žibintas su LED šviesos šaltiniu, skleidžiančiu 1000 lm šviesą ir 2700 K šiltą šviesos temperatūrą.
| Prekės ženklas | Outwell |
|---|---|
| Modelis | Carnelian DC 1000 |
| Produkto tipas | USB kempingo žibintas |
| Medžiaga | Aliuminis, ABS, guma, TPR |
| Spalva | Juoda, pilka |
| Talpa | 4400 mAh |
| Svoris | 610 g |
| Matmenys | 115 x 115 x 200 mm |
Žibintas turi integruotą ličio jonų akumuliatorių, yra nešiojamas už rankenos ir komplekte tiekiamas USB laidas įkrovimui.
- Prekės kodas: SW2866335
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-09 dienos
93.58€
USB įkraunamas kempingo žibintas
Outwell Carnelian DC 1000 – USB įkraunamas kempingo žibintas su LED šviesos šaltiniu, skleidžiančiu 1000 lm šviesą ir 2700 K šiltą šviesos temperatūrą.
| Prekės ženklas | Outwell |
|---|---|
| Modelis | Carnelian DC 1000 |
| Produkto tipas | USB kempingo žibintas |
| Medžiaga | Aliuminis, ABS, guma, TPR |
| Spalva | Juoda, pilka |
| Talpa | 4400 mAh |
| Svoris | 610 g |
| Matmenys | 115 x 115 x 200 mm |
Žibintas turi integruotą ličio jonų akumuliatorių, yra nešiojamas už rankenos ir komplekte tiekiamas USB laidas įkrovimui.







