Moteriškos Plokščios Sandalos Su Grandine Vinceza 17320 Oranžinės
Vinceza prekės ženklo moteriškos basutės. Papuoštos efektingu grandinėle, jos suteikia subtilų žvilgesį kiekvienam stiliui. Užsegamos reguliuojama juosta su sagtimi, garantuoja idealų pritaikymą prie pėdos. Ši avalynė ne tik madingai atrodo, bet ir užtikrina patogumą dėvint. Tobula vasaros dienoms ir vakariniams išėjimams! Rinkdamiesi dydį, vadovaukitės dydžių lentele.
36 26cm
`| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 10 |
| Bato priekis | Nėra |
| Bendras svoris gramais | 750 |
| Būklė | Nauja |
| Dominuojantis raštas | Be rašto |
| Fashion | Klasika |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Išorinė medžiaga | Ekologiška zomša |
| Kategorija | Moterims |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno aukštis | 0 - 3 cm |
| Kulno tipas | Be kulno |
| Originali gamintojo pakuotė | dėžė |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | juodas |
| Pakuotės būklė | Originalus |
| Pamušalas | Nėra |
| Papildomos funkcijos | Nėra |
| Pašiltinimo tipas | Ne |
| Platforma / padas | 1,5 cm |
| plotis centimetrais | 15 |
| Sezonas | pavasaris Vasara |
| Spalva | Oranžiniai atspalviai |
| Užsegimas | Sagtis |
| Vidus | Eko oda |
- Gramintojas: VINCEZA
- Prekės kodas: BSB31809
Vinceza prekės ženklo moteriškos basutės. Papuoštos efektingu grandinėle, jos suteikia subtilų žvilgesį kiekvienam stiliui. Užsegamos reguliuojama juosta su sagtimi, garantuoja idealų pritaikymą prie pėdos. Ši avalynė ne tik madingai atrodo, bet ir užtikrina patogumą dėvint. Tobula vasaros dienoms ir vakariniams išėjimams! Rinkdamiesi dydį, vadovaukitės dydžių lentele.
36 26cm
`| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 10 |
| Bato priekis | Nėra |
| Bendras svoris gramais | 750 |
| Būklė | Nauja |
| Dominuojantis raštas | Be rašto |
| Fashion | Klasika |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Išorinė medžiaga | Ekologiška zomša |
| Kategorija | Moterims |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno aukštis | 0 - 3 cm |
| Kulno tipas | Be kulno |
| Originali gamintojo pakuotė | dėžė |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | juodas |
| Pakuotės būklė | Originalus |
| Pamušalas | Nėra |
| Papildomos funkcijos | Nėra |
| Pašiltinimo tipas | Ne |
| Platforma / padas | 1,5 cm |
| plotis centimetrais | 15 |
| Sezonas | pavasaris Vasara |
| Spalva | Oranžiniai atspalviai |
| Užsegimas | Sagtis |
| Vidus | Eko oda |







