Moteriškos espadrilės iš zomšos imitacijos Vinceza, smėlio spalvos
Moteriškos espadrilės su reguliuojamu dirželiu
Vinceza espadrilės pasiūtos iš zomšos imitacijos ir turi reguliuojamą dirželį su sagtimi, todėl galima pritaikyti prie pėdos.
| Prekės ženklas | Vinceza |
|---|---|
| Produkto tipas | espadrilės |
| Medžiaga | zomšos imitacija |
| Spalva | smėlio |
| Užsegimas | sagtis |
Šių espadrilių pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 11 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 770 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| ilgis centimetrais | 28 |
| Insole material | Ecological leather |
| Išorinė medžiaga | Ecological suede |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | beżowy |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 1,5 cm |
| plotis centimetrais | 15 |
| Producer | Vinceza |
| Spalva | Beige |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Buckle |
- Gramintojas: VINCEZA
- Prekės kodas: BSB43673
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-14 dienos
37.53€
Moteriškos espadrilės su reguliuojamu dirželiu
Vinceza espadrilės pasiūtos iš zomšos imitacijos ir turi reguliuojamą dirželį su sagtimi, todėl galima pritaikyti prie pėdos.
| Prekės ženklas | Vinceza |
|---|---|
| Produkto tipas | espadrilės |
| Medžiaga | zomšos imitacija |
| Spalva | smėlio |
| Užsegimas | sagtis |
Šių espadrilių pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 11 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 770 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| ilgis centimetrais | 28 |
| Insole material | Ecological leather |
| Išorinė medžiaga | Ecological suede |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | beżowy |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 1,5 cm |
| plotis centimetrais | 15 |
| Producer | Vinceza |
| Spalva | Beige |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Buckle |







