Moteriškos basutės su sagtimis ir panteros raštu Harleen
Moteriškos basutės Harleen su panteros raštu
Basutės „Harleen“ iš dirbtinės zomšos ir tekstilės išsiskiria pintais dirželiais, sagtimis ir juodu panteros raštu. Minkštas vidpadis ir plokščias padas padeda užtikrinti patogų avėjimą.
| Produkto tipas | Basutės |
|---|---|
| Modelis | Harleen |
| Medžiaga | Dirbtinė zomša, tekstilė |
| Spalva | Juoda |
| Užsegimas | Sagtimis |
| Forma | Plokščias padas |
| Dydis | 36-23,5 cm / 37-24 cm / 38-24,5 cm / 39-25,5 cm / 40-26 cm / 41-26,5 cm |
Prieš renkantis dydį, rekomenduojame vadovautis dydžių lentele.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 11 |
| Bato priekis | Brak noska |
| Bendras svoris gramais | 997.33 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| ilgis centimetrais | 32 |
| Insole material | Ecological suede |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategoria obuwia | Sandały |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 2 cm |
| plotis centimetrais | 17 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Skirti progai | Klasyczne |
| Spalva | Black |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |
- Gramintojas: EVENTO
- Prekės kodas: BSB43472
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-09 dienos
37.68€
Moteriškos basutės Harleen su panteros raštu
Basutės „Harleen“ iš dirbtinės zomšos ir tekstilės išsiskiria pintais dirželiais, sagtimis ir juodu panteros raštu. Minkštas vidpadis ir plokščias padas padeda užtikrinti patogų avėjimą.
| Produkto tipas | Basutės |
|---|---|
| Modelis | Harleen |
| Medžiaga | Dirbtinė zomša, tekstilė |
| Spalva | Juoda |
| Užsegimas | Sagtimis |
| Forma | Plokščias padas |
| Dydis | 36-23,5 cm / 37-24 cm / 38-24,5 cm / 39-25,5 cm / 40-26 cm / 41-26,5 cm |
Prieš renkantis dydį, rekomenduojame vadovautis dydžių lentele.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 11 |
| Bato priekis | Brak noska |
| Bendras svoris gramais | 997.33 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| ilgis centimetrais | 32 |
| Insole material | Ecological suede |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategoria obuwia | Sandały |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 2 cm |
| plotis centimetrais | 17 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Skirti progai | Klasyczne |
| Spalva | Black |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |








