Moteriški zomšiniai sportiniai bateliai ant platformos Marisae
Sportiniai bateliai moterims su natūralios zomšos viršumi
Moteriški sportiniai bateliai iš natūralios zomšos, su platforma, apvalia noselėle ir natūralios odos vidpadžiu. Rožinių ir smėlinių atspalvių modelis Marisae.
| Dydis | Vidpadžio ilgis |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 1116 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Skóra naturalna zamszowa |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | Skóra ekologiczna |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 3 cm |
| plotis centimetrais | 18 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Pink |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
- Gramintojas: BOTO
- Prekės kodas: BSB43771
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-06-01 dienos
75.08€
Sportiniai bateliai moterims su natūralios zomšos viršumi
Moteriški sportiniai bateliai iš natūralios zomšos, su platforma, apvalia noselėle ir natūralios odos vidpadžiu. Rožinių ir smėlinių atspalvių modelis Marisae.
| Dydis | Vidpadžio ilgis |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 1116 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Skóra naturalna zamszowa |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | Skóra ekologiczna |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 3 cm |
| plotis centimetrais | 18 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Pink |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |









