Moteriški sportbačiai BIG STAR raudoni
Klasikiniai sportbačiai su medžiaginiu įdėklu ir neslystančiu padu
Lengvi moteriški sportbačiai lenkiško prekės ženklo BIG STAR, tinkami kasdieniam naudojimui ir laisvalaikiui; turi minkštą medžiaginį įdėklą ir neslystantį pado profilį.
Rinkdamiesi dydį atsižvelkite į pado ilgį – pateiktas vienas konkretus dydis, todėl naudinga palyginti su dydžių lentele.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Tipas | Moteriški sportbačiai |
| Prekės ženklas | BIG STAR |
| Spalva | raudona |
| Įdėklas | minkštas, medžiaginis |
| Padas | neslystantis |
| Dydis (pateiktas) | 36 (26,5 cm) |
Jei abejojate dėl dydžio, palyginkite nurodytą 26,5 cm pado ilgį su savo pėdos matmenimis arba naudokite mūsų dydžių lentelę prieš užsakant.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Bendras ilgis | 6,5 cm |
| Būklė | Nauja |
| Dydžiai | Siūlome rinktis tokį dydį, kokį dėvite |
| Išorinė medžiaga | Tekstilė |
| Kategorija | Moterims |
| Kulno tipas | Be kulno |
| Platforma / padas | 2 cm |
| Šiltas | Ne |
| Spalva | Raudonos spalvos atspalviai |
| Užsegimas | Suvarstomi |
| Valdiklis | - |
| Vidus | Tekstilė |
- Gramintojas: BIG STAR SHOES
- Prekės kodas: BSB14533
Klasikiniai sportbačiai su medžiaginiu įdėklu ir neslystančiu padu
Lengvi moteriški sportbačiai lenkiško prekės ženklo BIG STAR, tinkami kasdieniam naudojimui ir laisvalaikiui; turi minkštą medžiaginį įdėklą ir neslystantį pado profilį.
Rinkdamiesi dydį atsižvelkite į pado ilgį – pateiktas vienas konkretus dydis, todėl naudinga palyginti su dydžių lentele.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Tipas | Moteriški sportbačiai |
| Prekės ženklas | BIG STAR |
| Spalva | raudona |
| Įdėklas | minkštas, medžiaginis |
| Padas | neslystantis |
| Dydis (pateiktas) | 36 (26,5 cm) |
Jei abejojate dėl dydžio, palyginkite nurodytą 26,5 cm pado ilgį su savo pėdos matmenimis arba naudokite mūsų dydžių lentelę prieš užsakant.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Bendras ilgis | 6,5 cm |
| Būklė | Nauja |
| Dydžiai | Siūlome rinktis tokį dydį, kokį dėvite |
| Išorinė medžiaga | Tekstilė |
| Kategorija | Moterims |
| Kulno tipas | Be kulno |
| Platforma / padas | 2 cm |
| Šiltas | Ne |
| Spalva | Raudonos spalvos atspalviai |
| Užsegimas | Suvarstomi |
| Valdiklis | - |
| Vidus | Tekstilė |





