Moteriški sportbačiai ant platformos iš natūralaus zomšo
Moteriški sportbačiai ant platformos
Šie moteriški sportbačiai pasiūti iš natūralaus zomšo. Modelis yra įmaunamas, su elastingomis gumytėmis, imituojančiomis suvarstymą, ir užtraukiamu stabdikliu. Minkštas vidpadis suteikia papildomo patogumo.
| Dydis | 36 – 23 cm; 37 – 23,5 cm; 38 – 24,5 cm; 39 – 25 cm; 40 – 25,5 cm; 41 – 26 cm |
|---|
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 1116 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Skóra naturalna zamszowa |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | Biały |
| Pamušalas | Skóra ekologiczna |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 3,5 cm |
| plotis centimetrais | 18 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Blue |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |
- Gramintojas: BOTO
- Prekės kodas: BSB43822
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-06-11 dienos
85.32€
Moteriški sportbačiai ant platformos
Šie moteriški sportbačiai pasiūti iš natūralaus zomšo. Modelis yra įmaunamas, su elastingomis gumytėmis, imituojančiomis suvarstymą, ir užtraukiamu stabdikliu. Minkštas vidpadis suteikia papildomo patogumo.
| Dydis | 36 – 23 cm; 37 – 23,5 cm; 38 – 24,5 cm; 39 – 25 cm; 40 – 25,5 cm; 41 – 26 cm |
|---|
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 1116 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Skóra naturalna zamszowa |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | Biały |
| Pamušalas | Skóra ekologiczna |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 3,5 cm |
| plotis centimetrais | 18 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Blue |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |


