Moteriški pusbačiai su 3 cm pakilimu Solea
Patogūs žemi pusbačiai kasdieniam avėjimui iš sintetinės odos
Moteriški pusbačiai su 3 cm pakilimu Solea skirti kasdieniam avėjimui. Modelis užmaunamas, suapvalinta priekine dalimi suteikia laisvės pirštams.
Batai pagaminti iš sintetinės odos. Vidpadis iš sintetinės odos suteikia papildomą komfortą vaikštant. Žemas aukštis tinkamas darbui ir kasdienėms veikloms.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | Sintetinė oda |
| Vidpadis | Sintetinė oda |
| Kulno aukštis | 3 cm |
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 — 26 cm |
- Valykite sausa arba švelniai drėgna šluoste
- Derinkite su siaurėjančiomis kelnėmis arba midi sijonu
- Tinka darbui ir kasdieniam avėjimui
- Užmaunamas modelis leidžia greitai užsimauti
- Gramintojas: SOLEA
- Prekės kodas: LKK226559
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-04-18 dienos
28.31€
Patogūs žemi pusbačiai kasdieniam avėjimui iš sintetinės odos
Moteriški pusbačiai su 3 cm pakilimu Solea skirti kasdieniam avėjimui. Modelis užmaunamas, suapvalinta priekine dalimi suteikia laisvės pirštams.
Batai pagaminti iš sintetinės odos. Vidpadis iš sintetinės odos suteikia papildomą komfortą vaikštant. Žemas aukštis tinkamas darbui ir kasdienėms veikloms.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | Sintetinė oda |
| Vidpadis | Sintetinė oda |
| Kulno aukštis | 3 cm |
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 — 26 cm |
- Valykite sausa arba švelniai drėgna šluoste
- Derinkite su siaurėjančiomis kelnėmis arba midi sijonu
- Tinka darbui ir kasdieniam avėjimui
- Užmaunamas modelis leidžia greitai užsimauti


