Moteriški mokasinai Vinceza iš natūralios zomšos
Moteriški mokasinai iš natūralios zomšos
Moteriški mokasinai su žemu kulnu pagaminti iš natūralios zomšos, o vidpadis – iš natūralios odos. Apvali noselė ir subtili priekinė dekoracija suteikia modeliui klasikinį charakterį.
| Prekės ženklas | Vinceza |
|---|---|
| Produkto tipas | Mokasinai |
| Medžiaga | Natūrali zomša |
| Sudėtis | Vidpadis iš natūralios odos |
| Kulnas | 5 cm |
| Aulo aukštis | 5,5 cm |
| Noselė | Apvali |
| Dydis | 36–40 |
| Matmenys | 36 – 23,5 cm; 37 – 24 cm; 38 – 25 cm; 39 – 25,5 cm; 40 – 26 cm |
Modelis su žemu kulnu suteikia stabilumo, o natūralios medžiagos padeda užtikrinti patogų avėjimą.
- Gramintojas: STEP IN STYLE
- Prekės kodas: LKK227400
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-07 dienos
55.08€
Moteriški mokasinai iš natūralios zomšos
Moteriški mokasinai su žemu kulnu pagaminti iš natūralios zomšos, o vidpadis – iš natūralios odos. Apvali noselė ir subtili priekinė dekoracija suteikia modeliui klasikinį charakterį.
| Prekės ženklas | Vinceza |
|---|---|
| Produkto tipas | Mokasinai |
| Medžiaga | Natūrali zomša |
| Sudėtis | Vidpadis iš natūralios odos |
| Kulnas | 5 cm |
| Aulo aukštis | 5,5 cm |
| Noselė | Apvali |
| Dydis | 36–40 |
| Matmenys | 36 – 23,5 cm; 37 – 24 cm; 38 – 25 cm; 39 – 25,5 cm; 40 – 26 cm |
Modelis su žemu kulnu suteikia stabilumo, o natūralios medžiagos padeda užtikrinti patogų avėjimą.


