Moteriški mokasinai
Dirbtinės zomšos mokasinai kasdieniam avėjimui su odiniu vidpadžiu
Moteriški mokasinai pagaminti iš dirbtinės zomšos. Vidpadis iš natūralios odos.
Batas yra lygus su dekoratyvia detale priekyje. Aulo aukštis 5,5 cm, tinkamas kasdieniam avėjimui.
Rekomenduojama priežiūra: valyti priemonėmis zomšai ir vengti ilgalaikio drėgmės poveikio.
| Medžiaga | dirbtinė zomša |
|---|---|
| Aulo aukštis | 5,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 — 26 cm |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
- Gramintojas: STEP IN STYLE
- Prekės kodas: LKK226487
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-04-18 dienos
35.04€
Dirbtinės zomšos mokasinai kasdieniam avėjimui su odiniu vidpadžiu
Moteriški mokasinai pagaminti iš dirbtinės zomšos. Vidpadis iš natūralios odos.
Batas yra lygus su dekoratyvia detale priekyje. Aulo aukštis 5,5 cm, tinkamas kasdieniam avėjimui.
Rekomenduojama priežiūra: valyti priemonėmis zomšai ir vengti ilgalaikio drėgmės poveikio.
| Medžiaga | dirbtinė zomša |
|---|---|
| Aulo aukštis | 5,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 — 26 cm |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.


