Moteriški guminiai batai Lemigo Garden 752, kamelio spalvos
Moteriški ilgaauliai guminiai batai su išimamu vidpadžiu
Lengvi ir neperšlampami guminiai batai su išimamu vidpadžiu, kuris suteikia papildomo komforto ir izoliacijos nuo šalčio. Šonuose esantys iškirpimai palengvina apsiavimą, o komplekte rasite ir lietpalčiui skirtą apsiaustą.
| Dydis | Vidpadžio ilgis |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
Šių guminių batų pristatymo terminas nurodomas prie prekės informacijos.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 15,5 |
| Bendras svoris gramais | 1890 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | Za kostkę |
| ilgis centimetrais | 35 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Foam |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Flat |
| Originali gamintojo pakuotė | brak |
| pado medžiaga | Pianka |
| Pado spalva | szary |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 2,5 cm |
| plotis centimetrais | 27 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Spalva | Gray |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |
| Viršutinis plotis | 13,5 cm |
- Gramintojas: BOTO
- Prekės kodas: BSB43593
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-12 dienos
29.96€
Moteriški ilgaauliai guminiai batai su išimamu vidpadžiu
Lengvi ir neperšlampami guminiai batai su išimamu vidpadžiu, kuris suteikia papildomo komforto ir izoliacijos nuo šalčio. Šonuose esantys iškirpimai palengvina apsiavimą, o komplekte rasite ir lietpalčiui skirtą apsiaustą.
| Dydis | Vidpadžio ilgis |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
Šių guminių batų pristatymo terminas nurodomas prie prekės informacijos.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 15,5 |
| Bendras svoris gramais | 1890 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | Za kostkę |
| ilgis centimetrais | 35 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Foam |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Flat |
| Originali gamintojo pakuotė | brak |
| pado medžiaga | Pianka |
| Pado spalva | szary |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 2,5 cm |
| plotis centimetrais | 27 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Spalva | Gray |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |
| Viršutinis plotis | 13,5 cm |






