Moteriški ažūriniai įsispiriami bateliai ant platformos Gold Glamma
Moteriški ažūriniai įsispiriami bateliai ant platformos
Šie moteriški bateliai pasižymi ažūrine aulelio konstrukcija, kuri suteikia lengvumo įspūdį, o įsispiriamas modelis palengvina apsiavimą. Platforma vizualiai pakelia siluetą, o minkštas vidpadis prisideda prie patogesnio avėjimo.
| Produkto tipas | Bateliai |
|---|---|
| Produkto linija | Gold Glamma |
| Spalva | Aukso spalvos |
| Platforma | Taip |
| Užsegimas | Įsispiriami |
Renkantis dydį rekomenduojama vadovautis dydžių lentele.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 11 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 909.33 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Ażurowe |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Eco Leather |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 3,5 cm |
| plotis centimetrais | 16 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Spalva | Gold |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |
- Gramintojas: BOTO
- Prekės kodas: BSB43528
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-10 dienos
30.02€
Moteriški ažūriniai įsispiriami bateliai ant platformos
Šie moteriški bateliai pasižymi ažūrine aulelio konstrukcija, kuri suteikia lengvumo įspūdį, o įsispiriamas modelis palengvina apsiavimą. Platforma vizualiai pakelia siluetą, o minkštas vidpadis prisideda prie patogesnio avėjimo.
| Produkto tipas | Bateliai |
|---|---|
| Produkto linija | Gold Glamma |
| Spalva | Aukso spalvos |
| Platforma | Taip |
| Užsegimas | Įsispiriami |
Renkantis dydį rekomenduojama vadovautis dydžių lentele.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 11 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 909.33 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Ażurowe |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Eco Leather |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 3,5 cm |
| plotis centimetrais | 16 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Spalva | Gold |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |






