Moteriški aulinukai iš natūralios odos, ażuotiniai, aukso spalvos
Lengvi aulinukai kasdieniam avėjimui
Moteriški aulinukai iš natūralios odos išsiskiria ažūrine aulelio konstrukcija, plokščiu kulnu ir užsegimu su raišteliais bei užtrauktuku.
| Produkto tipas | Aulinukai |
|---|---|
| Medžiaga | Natūrali oda |
| Spalva | Aukso spalvos |
| Kulnas | Plokščias |
| Užsegimas | Raišteliai ir užtrauktukas |
| Dydis | 35-23 cm, 36-23,5 cm, 37-24,5 cm, 38-25 cm, 39-25,5 cm, 40-26 cm, 41-26,5 cm, 42-27 cm |
Renkantis dydį, rekomenduojame vadovautis dydžių lentele.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 10 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 8 cm |
| Bendras svoris gramais | 1000 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Ażurowe |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Dydžiai | Typical - we suggest choosing the size you are wearing |
| Gender | Women |
| Height | Za kostkę |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Leather |
| Kategoria obuwia | Botki |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno aukštis | 3 cm |
| Kulno tipas | Flat |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | Leather |
| Pašiltinimo tipas | No |
| plotis centimetrais | 20 |
| Przedział wysokości obcasa (cm) | 0 - 3 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Gold |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
| Viršutinis plotis | 9,5 |
- Gramintojas: NOBO
- Prekės kodas: BSB43532
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-09 dienos
132.70€
Lengvi aulinukai kasdieniam avėjimui
Moteriški aulinukai iš natūralios odos išsiskiria ažūrine aulelio konstrukcija, plokščiu kulnu ir užsegimu su raišteliais bei užtrauktuku.
| Produkto tipas | Aulinukai |
|---|---|
| Medžiaga | Natūrali oda |
| Spalva | Aukso spalvos |
| Kulnas | Plokščias |
| Užsegimas | Raišteliai ir užtrauktukas |
| Dydis | 35-23 cm, 36-23,5 cm, 37-24,5 cm, 38-25 cm, 39-25,5 cm, 40-26 cm, 41-26,5 cm, 42-27 cm |
Renkantis dydį, rekomenduojame vadovautis dydžių lentele.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 10 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 8 cm |
| Bendras svoris gramais | 1000 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Ażurowe |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Dydžiai | Typical - we suggest choosing the size you are wearing |
| Gender | Women |
| Height | Za kostkę |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Leather |
| Kategoria obuwia | Botki |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno aukštis | 3 cm |
| Kulno tipas | Flat |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | Leather |
| Pašiltinimo tipas | No |
| plotis centimetrais | 20 |
| Przedział wysokości obcasa (cm) | 0 - 3 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Gold |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
| Viršutinis plotis | 9,5 |







