Juodi moteriški sandalai aukštakulniai 36–41
Skirti šventiniams ir vakaro deriniams su reguliuojamu dirželiu ir plonu kulnu
Moteriški aukštakulniai sandalai iš eko odos. Tinka dėvėti renginių metu, kai reikalingas aukštesnis kulnas.
Sandalai turi siaurą stiletto tipo kulną ir sagtimi užsegamą reguliuojamą dirželį. Tinka derinti su suknelėmis arba tvarkingomis kelnėmis.
- Užsegimas: sagtis su reguliuojamu dirželiu
- Kulno tipas: siauras stiletto
- Medžiaga: dirbtinė oda (eko oda)
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | eko oda |
| Kulno tipas | siauras stiletto |
| Uždarymas | sagtis su reguliuojamu dirželiu |
| Vidpadžio ilgis | 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 26 cm |
| Vidpadžio ilgis | 26,5 cm |
| Spalva | juoda |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 11 |
| Bato priekis | Brak noska |
| Bendras svoris gramais | 667.33 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | regulowane zapięcie |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| ilgis centimetrais | 26 |
| Insole material | Ecological leather |
| Išorinė medžiaga | Eco Leather |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno aukštis | 8 cm |
| Kulno tipas | High Heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | czarny |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| plotis centimetrais | 14 |
| Przedział wysokości obcasa (cm) | 5,5 - 8 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Skirti progai | Klasyczne |
| Spalva | Black |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Buckle |
- Gramintojas: BOTO
- Prekės kodas: BSB42574
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-04-18 dienos
34.11€
Skirti šventiniams ir vakaro deriniams su reguliuojamu dirželiu ir plonu kulnu
Moteriški aukštakulniai sandalai iš eko odos. Tinka dėvėti renginių metu, kai reikalingas aukštesnis kulnas.
Sandalai turi siaurą stiletto tipo kulną ir sagtimi užsegamą reguliuojamą dirželį. Tinka derinti su suknelėmis arba tvarkingomis kelnėmis.
- Užsegimas: sagtis su reguliuojamu dirželiu
- Kulno tipas: siauras stiletto
- Medžiaga: dirbtinė oda (eko oda)
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | eko oda |
| Kulno tipas | siauras stiletto |
| Uždarymas | sagtis su reguliuojamu dirželiu |
| Vidpadžio ilgis | 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 26 cm |
| Vidpadžio ilgis | 26,5 cm |
| Spalva | juoda |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 11 |
| Bato priekis | Brak noska |
| Bendras svoris gramais | 667.33 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | regulowane zapięcie |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| ilgis centimetrais | 26 |
| Insole material | Ecological leather |
| Išorinė medžiaga | Eco Leather |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno aukštis | 8 cm |
| Kulno tipas | High Heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | czarny |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| plotis centimetrais | 14 |
| Przedział wysokości obcasa (cm) | 5,5 - 8 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Skirti progai | Klasyczne |
| Spalva | Black |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Buckle |



