Auksiniai moteriški aukštakulniai sandalai su puoštomis juostelėmis 36–41
Skirta vakariniams renginiams ir iškilmingoms progoms, pabrėžia kojas
Moteriški aukštakulniai sandalai su dirželiais, kurių apdaila imituoja cyrkonijas. Modelis turi siaurą kulną, kuris optiškai prailgina kojos liniją.
Užsegami sagtelės tipo užsegimu su reguliuojamu dirželiu, kas leidžia prisitaikyti prie pėdos. Tinka dėvėti vakarinių renginių, vestuvių ir kitų iškilmingų progų metu.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Papildoma apdaila | cyrkonijų imitacija |
| Kulno tipas | siauras kulnas |
| Užsegimas | sagtelė, reguliuojamas dirželis |
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 — 26 cm |
| Spalva | auksinė |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 11 |
| Bato priekis | Brak noska |
| Bendras svoris gramais | 704 |
| Būklė | Nowy |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Fason | klasyczne |
| ilgis centimetrais | 24 |
| Insole material | Ecological leather |
| Išorinė medžiaga | Eco Leather |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno aukštis | 10 cm |
| Kulno tipas | Heel |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | beżowy |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| plotis centimetrais | 16 |
| Przedział wysokości obcasa (cm) | 8,5 - 10 |
| Spalva | Gold |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Buckle |
- Gramintojas: BOTO
- Prekės kodas: BSB42602
Skirta vakariniams renginiams ir iškilmingoms progoms, pabrėžia kojas
Moteriški aukštakulniai sandalai su dirželiais, kurių apdaila imituoja cyrkonijas. Modelis turi siaurą kulną, kuris optiškai prailgina kojos liniją.
Užsegami sagtelės tipo užsegimu su reguliuojamu dirželiu, kas leidžia prisitaikyti prie pėdos. Tinka dėvėti vakarinių renginių, vestuvių ir kitų iškilmingų progų metu.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Papildoma apdaila | cyrkonijų imitacija |
| Kulno tipas | siauras kulnas |
| Užsegimas | sagtelė, reguliuojamas dirželis |
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 — 26 cm |
| Spalva | auksinė |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 11 |
| Bato priekis | Brak noska |
| Bendras svoris gramais | 704 |
| Būklė | Nowy |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Fason | klasyczne |
| ilgis centimetrais | 24 |
| Insole material | Ecological leather |
| Išorinė medžiaga | Eco Leather |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno aukštis | 10 cm |
| Kulno tipas | Heel |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | beżowy |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| plotis centimetrais | 16 |
| Przedział wysokości obcasa (cm) | 8,5 - 10 |
| Spalva | Gold |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Buckle |














