Balti moteriški aukštakulniai sandalai 36–41
Smailaus kulno moteriški sandalai skirti šventiniam ir vakariniam įvaizdžiui
Moteriški sandalai iš dirbtinės odos su smailiu aukštakulniu. Modelis turi reguliuojamą dirželį su sagtimi, leidžiantį prisitaikyti prie pėdos.
Viršutinė dalis pagaminta iš eko odos, padas ir kulnas – standesnės konstrukcijos. Tinka derinti su suknelėmis ir tvarkingesnėmis kelnėmis tiek oficialioms, tiek vakariniams renginiams.
Priežiūrai valyti naudokite drėgną šluostę, nenaudokite agresyvių cheminių valiklių ir neleiskite ilgai merkti vandens.
- Kulno tipas: smailus aukštakulnis, suteikiantis pakėlimo efektą
- Užsegimas: sagtis su reguliavimo galimybe
- Viršus: dirbtinė (eko) oda, lemianti paviršiaus atsparumą
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | Dirbtinė oda (eko oda) |
| Užsegimas | Sagtis su reguliuojamu dirželiu |
| Kulno tipas | Smulkus smailus kulnas |
| Vidpadžio ilgis | 36 – 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 – 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 – 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 – 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 – 26 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 – 26,5 cm |
| Spalva | Balta |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 11 |
| Bato priekis | Brak noska |
| Bendras svoris gramais | 667.33 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | regulowane zapięcie |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| ilgis centimetrais | 26 |
| Insole material | Ecological leather |
| Išorinė medžiaga | Eco Leather |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno aukštis | 8 cm |
| Kulno tipas | High Heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | beżowy |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| plotis centimetrais | 14 |
| Przedział wysokości obcasa (cm) | 5,5 - 8 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Skirti progai | Klasyczne |
| Spalva | White |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Buckle |
- Gramintojas: BOTO
- Prekės kodas: BSB42570
Smailaus kulno moteriški sandalai skirti šventiniam ir vakariniam įvaizdžiui
Moteriški sandalai iš dirbtinės odos su smailiu aukštakulniu. Modelis turi reguliuojamą dirželį su sagtimi, leidžiantį prisitaikyti prie pėdos.
Viršutinė dalis pagaminta iš eko odos, padas ir kulnas – standesnės konstrukcijos. Tinka derinti su suknelėmis ir tvarkingesnėmis kelnėmis tiek oficialioms, tiek vakariniams renginiams.
Priežiūrai valyti naudokite drėgną šluostę, nenaudokite agresyvių cheminių valiklių ir neleiskite ilgai merkti vandens.
- Kulno tipas: smailus aukštakulnis, suteikiantis pakėlimo efektą
- Užsegimas: sagtis su reguliavimo galimybe
- Viršus: dirbtinė (eko) oda, lemianti paviršiaus atsparumą
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | Dirbtinė oda (eko oda) |
| Užsegimas | Sagtis su reguliuojamu dirželiu |
| Kulno tipas | Smulkus smailus kulnas |
| Vidpadžio ilgis | 36 – 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 – 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 – 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 – 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 – 26 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 – 26,5 cm |
| Spalva | Balta |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 11 |
| Bato priekis | Brak noska |
| Bendras svoris gramais | 667.33 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | regulowane zapięcie |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| ilgis centimetrais | 26 |
| Insole material | Ecological leather |
| Išorinė medžiaga | Eco Leather |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno aukštis | 8 cm |
| Kulno tipas | High Heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | beżowy |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| plotis centimetrais | 14 |
| Przedział wysokości obcasa (cm) | 5,5 - 8 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Skirti progai | Klasyczne |
| Spalva | White |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Buckle |







