Maraena Vyriški trekingo batai Brown Trapper Shoes
Patogūs žygio batai puikiai tinka rudens ir žiemos dienoms. Pagaminti iš ekologiškos odos. Ant storo guminio pado. Suapvalinta pirštų dėžutė. Klasikiniai raišteliai užtikrina tinkamą prigludimą prie kojos dydžio. Rinkdamiesi dydį vadovaukitės dydžių lentele.
40 29,5cm
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis | aukštas |
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bendras ilgis | 8 cm |
| Bendras svoris gramais | 1178 |
| Būklė | Nauja |
| Dominuojantis raštas | Be rašto |
| Gamintojo spalvos pavadinimas | Ruda |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Išorinė medžiaga | Eko oda |
| Kategorija | Vyrams |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kolekcija | Ruduo/Žiema |
| Kulno tipas | Lygus |
| Originali gamintojo pakuotė | dėžė |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | juodas |
| Pamušalas | Nėra |
| Papildoma spalva | pilka |
| Papildomos funkcijos | Nėra |
| Pašiltinimo tipas | Ne |
| Platforma / padas | 2,5 cm |
| plotis centimetrais | 19 |
| Spalva | Rudos ir smėlio spalvos atspalviai |
| Užsegimas | Suvarstomi |
| Vidus | Tekstilė |
| Viršutinis plotis | 9 cm |
- Gramintojas: BOTO
- Prekės kodas: BSB28459
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-04-18 dienos
28.10€
Patogūs žygio batai puikiai tinka rudens ir žiemos dienoms. Pagaminti iš ekologiškos odos. Ant storo guminio pado. Suapvalinta pirštų dėžutė. Klasikiniai raišteliai užtikrina tinkamą prigludimą prie kojos dydžio. Rinkdamiesi dydį vadovaukitės dydžių lentele.
40 29,5cm
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis | aukštas |
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bendras ilgis | 8 cm |
| Bendras svoris gramais | 1178 |
| Būklė | Nauja |
| Dominuojantis raštas | Be rašto |
| Gamintojo spalvos pavadinimas | Ruda |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Išorinė medžiaga | Eko oda |
| Kategorija | Vyrams |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kolekcija | Ruduo/Žiema |
| Kulno tipas | Lygus |
| Originali gamintojo pakuotė | dėžė |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | juodas |
| Pamušalas | Nėra |
| Papildoma spalva | pilka |
| Papildomos funkcijos | Nėra |
| Pašiltinimo tipas | Ne |
| Platforma / padas | 2,5 cm |
| plotis centimetrais | 19 |
| Spalva | Rudos ir smėlio spalvos atspalviai |
| Užsegimas | Suvarstomi |
| Vidus | Tekstilė |
| Viršutinis plotis | 9 cm |




