Deuter Astro 500 EL miegmaišis mumija, ripstop, mėlynas
Deuter Astro 500 EL mumijos formos miegmaišis
Miegmaišis su gobtuvu, užsegamas užtrauktuku, pagamintas iš ripstop audinio. Modelis nurodytas kaip be PFAS, skirtas suaugusiesiems ir pateikiamas mėlynos spalvos.
| Prekės ženklas | Deuter |
|---|---|
| Modelis | Astro 500 EL |
| Produkto tipas | miegmaišis mumija |
| Medžiaga | ripstop |
| Spalva | mėlyna |
| Užsegimas | užtrauktukas |
| Svoris | 1,2 kg |
| Užpildo masė | 550 g |
| Ilgis | 2200 mm |
| Plotis | 800 mm |
| Gylis | 520 mm |
| Maksimalus naudotojo ūgis | 200 cm |
| Temperatūros komfortas | 3 °C |
| Ribinė temperatūra | -2 °C |
| PFAS | nėra |
| Komplektacija | 1 vnt. |
Šio miegmaišio pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.
- Prekės kodas: SW2876634
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-15 dienos
565.32€
Deuter Astro 500 EL mumijos formos miegmaišis
Miegmaišis su gobtuvu, užsegamas užtrauktuku, pagamintas iš ripstop audinio. Modelis nurodytas kaip be PFAS, skirtas suaugusiesiems ir pateikiamas mėlynos spalvos.
| Prekės ženklas | Deuter |
|---|---|
| Modelis | Astro 500 EL |
| Produkto tipas | miegmaišis mumija |
| Medžiaga | ripstop |
| Spalva | mėlyna |
| Užsegimas | užtrauktukas |
| Svoris | 1,2 kg |
| Užpildo masė | 550 g |
| Ilgis | 2200 mm |
| Plotis | 800 mm |
| Gylis | 520 mm |
| Maksimalus naudotojo ūgis | 200 cm |
| Temperatūros komfortas | 3 °C |
| Ribinė temperatūra | -2 °C |
| PFAS | nėra |
| Komplektacija | 1 vnt. |
Šio miegmaišio pristatymo terminas pateikiamas prie prekės informacijos.





