Zomšinės Espadrilles žalios spalvos Cammer
Klasikinės moteriškos espadrilės basutės yra pagamintos iš ekologiškos zomšos ir audinio derinio. Šie Basutės turi reguliuojamą dirželį su sagtimi aplink kulkšnį. platformos, papuoštos džiuto pyne. Šių batų padas yra guminis ir neslidus. Minkštas, ekologiškas zomšinis vidpadis pasirūpins Jūsų komfortu ir patogumu.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 10 |
| Bendras svoris gramais | 693.33 |
| Būklė | Nauja |
| ilgis centimetrais | 26 |
| Išorinė medžiaga | Ekologiška zomša |
| Kategorija | Moterims |
| Kulno aukštis | 5,5 - 8 cm |
| Kulno tipas | Pleištas |
| Pamušalas | Nėra |
| Pašiltinimo tipas | Ne |
| Platforma / padas | 1,5 cm |
| plotis centimetrais | 16 |
| Spalva | Žalios spalvos atspalviai |
| Užsegimas | Sagtis |
| Valdiklis | - |
| Vidus | Ekologiška zomša |
- Gramintojas: BOTO
- Prekės kodas: BSB24711
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-04-18 dienos
25.14€
Klasikinės moteriškos espadrilės basutės yra pagamintos iš ekologiškos zomšos ir audinio derinio. Šie Basutės turi reguliuojamą dirželį su sagtimi aplink kulkšnį. platformos, papuoštos džiuto pyne. Šių batų padas yra guminis ir neslidus. Minkštas, ekologiškas zomšinis vidpadis pasirūpins Jūsų komfortu ir patogumu.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 10 |
| Bendras svoris gramais | 693.33 |
| Būklė | Nauja |
| ilgis centimetrais | 26 |
| Išorinė medžiaga | Ekologiška zomša |
| Kategorija | Moterims |
| Kulno aukštis | 5,5 - 8 cm |
| Kulno tipas | Pleištas |
| Pamušalas | Nėra |
| Pašiltinimo tipas | Ne |
| Platforma / padas | 1,5 cm |
| plotis centimetrais | 16 |
| Spalva | Žalios spalvos atspalviai |
| Užsegimas | Sagtis |
| Valdiklis | - |
| Vidus | Ekologiška zomša |





