mokasinai ant platformos, smėlio spalvos, iš eko zomšos, Inesqua
Madingi mokasinai iš malonios liesti ekologiškos zomšos. Ant platformos, kuri švelniai paaukština siluetą. Dirželis su iškirpte priekyje. Puiki avalynė vertinantiems stilių ir patogumą, puikiai tinkanti tiek kasdienai, tiek ypatingoms progoms. Rinkdamiesi dydį vadovaukitės dydžių lentele.
36 26,5cm
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 11 |
| Bato priekis | apskritas |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 841.5 |
| Būklė | Nauja |
| Dominuojantis raštas | Be rašto |
| ilgis centimetrais | 17 |
| Išorinė medžiaga | Ekologiška zomša |
| Kategorija | Moterims |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | platforma |
| Originali gamintojo pakuotė | dėžė |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | smėlio spalvos |
| Pakuotės būklė | Originalus |
| Pamušalas | Nėra |
| Papildomos funkcijos | Ažūriniai |
| Pašiltinimo tipas | Ne |
| Platforma / padas | 2 cm |
| plotis centimetrais | 27 |
| Sezonas | pavasaris Vasara |
| Spalva | Smėlio spalvos |
| Užsegimas | Įsispiriami |
| Vidus | Eko oda |
- Gramintojas: BOTO
- Prekės kodas: BSB31194
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-04-18 dienos
37.10€
Madingi mokasinai iš malonios liesti ekologiškos zomšos. Ant platformos, kuri švelniai paaukština siluetą. Dirželis su iškirpte priekyje. Puiki avalynė vertinantiems stilių ir patogumą, puikiai tinkanti tiek kasdienai, tiek ypatingoms progoms. Rinkdamiesi dydį vadovaukitės dydžių lentele.
36 26,5cm
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 11 |
| Bato priekis | apskritas |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 841.5 |
| Būklė | Nauja |
| Dominuojantis raštas | Be rašto |
| ilgis centimetrais | 17 |
| Išorinė medžiaga | Ekologiška zomša |
| Kategorija | Moterims |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | platforma |
| Originali gamintojo pakuotė | dėžė |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | smėlio spalvos |
| Pakuotės būklė | Originalus |
| Pamušalas | Nėra |
| Papildomos funkcijos | Ažūriniai |
| Pašiltinimo tipas | Ne |
| Platforma / padas | 2 cm |
| plotis centimetrais | 27 |
| Sezonas | pavasaris Vasara |
| Spalva | Smėlio spalvos |
| Užsegimas | Įsispiriami |
| Vidus | Eko oda |








