Madingos guminės šlepetės Baltos
Guminės šlepetės yra populiariausios! Įsigykite juos šiandien! Batai atviru kulnu turi dirželį, padedantį pėdai nejudėti. Labai patogios, guminės klumpės puikiai tiks lauko darbams šiltomis dienomis ar baseine, bet ne tik. Galite nešioti juos kada tik norite!
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Būklė | Nauja |
| Dydžiai | Siūlome rinktis šiek tiek didesnį dydį |
| Išorinė medžiaga | Kaučukas |
| Kategorija | Moterims |
| Kulno aukštis | 0 - 3 cm |
| Kulno tipas | Be kulno |
| Platforma / padas | 2,5 cm |
| Šiltas | Ne |
| Spalva | Balta |
| Užsegimas | Įsispiriami |
| Valdiklis | - |
| Vidus | Kaučukas |
- Gramintojas: BOTO
- Prekės kodas: BSB18421
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-04-17 dienos
22.77€
Guminės šlepetės yra populiariausios! Įsigykite juos šiandien! Batai atviru kulnu turi dirželį, padedantį pėdai nejudėti. Labai patogios, guminės klumpės puikiai tiks lauko darbams šiltomis dienomis ar baseine, bet ne tik. Galite nešioti juos kada tik norite!
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Būklė | Nauja |
| Dydžiai | Siūlome rinktis šiek tiek didesnį dydį |
| Išorinė medžiaga | Kaučukas |
| Kategorija | Moterims |
| Kulno aukštis | 0 - 3 cm |
| Kulno tipas | Be kulno |
| Platforma / padas | 2,5 cm |
| Šiltas | Ne |
| Spalva | Balta |
| Užsegimas | Įsispiriami |
| Valdiklis | - |
| Vidus | Kaučukas |



