Juodi aukštakulniai sandalai su blizgučiais ir karoliukais 36–41
Aukštakulniai sandalai vakariniams ir šventiniams rūbams
Aukštakulniai sandalai su uždaru, smailiu noseliu. Viršus dekoruotas blizgučiais ir karoliukais.
Užsegami reguliuojamu sagties dirželiu, leidžiančiu pritaikyti batelį prie pėdos. Skirti dėvėti šventinėse ar vakariniuose renginiuose.
Renkantis dydį, prašome vadovautis pateikta dydžių lentele.
| Savybė | 36–41 |
|---|---|
| Savybė | Vidpadžio ilgis 23,5 cm |
| Savybė | Vidpadžio ilgis 24 cm |
| Savybė | Vidpadžio ilgis 24,5 cm |
| Savybė | Vidpadžio ilgis 25,5 cm |
| Savybė | Vidpadžio ilgis 26 cm |
| Savybė | Vidpadžio ilgis 26,5 cm |
| Savybė | Spalva: juoda |
- Smailus noselis optiškai išgaubia pėdos formą ir suteikia siauresnės išvaizdos efektą.
- Viršus puoštas blizgučiais ir karoliukais, suteikiantis matomą paviršiaus faktūrą.
- Reguliuojamas sagties dirželis užtikrina individualų pritaikymą prie pėdos.
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 11 |
| Bato priekis | Szpic |
| Bendras svoris gramais | 742.5 |
| Būklė | Nowy |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| ilgis centimetrais | 27 |
| Insole material | Ecological leather |
| Išorinė medžiaga | Eco Leather |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno aukštis | 9,5 cm |
| Kulno tipas | High Heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | czarny |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| plotis centimetrais | 15 |
| Przedział wysokości obcasa (cm) | 8,5 - 10 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Skirti progai | Klasyczne |
| Spalva | Black |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Buckle |
- Gramintojas: BOTO
- Prekės kodas: BSB42599
Aukštakulniai sandalai vakariniams ir šventiniams rūbams
Aukštakulniai sandalai su uždaru, smailiu noseliu. Viršus dekoruotas blizgučiais ir karoliukais.
Užsegami reguliuojamu sagties dirželiu, leidžiančiu pritaikyti batelį prie pėdos. Skirti dėvėti šventinėse ar vakariniuose renginiuose.
Renkantis dydį, prašome vadovautis pateikta dydžių lentele.
| Savybė | 36–41 |
|---|---|
| Savybė | Vidpadžio ilgis 23,5 cm |
| Savybė | Vidpadžio ilgis 24 cm |
| Savybė | Vidpadžio ilgis 24,5 cm |
| Savybė | Vidpadžio ilgis 25,5 cm |
| Savybė | Vidpadžio ilgis 26 cm |
| Savybė | Vidpadžio ilgis 26,5 cm |
| Savybė | Spalva: juoda |
- Smailus noselis optiškai išgaubia pėdos formą ir suteikia siauresnės išvaizdos efektą.
- Viršus puoštas blizgučiais ir karoliukais, suteikiantis matomą paviršiaus faktūrą.
- Reguliuojamas sagties dirželis užtikrina individualų pritaikymą prie pėdos.
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 11 |
| Bato priekis | Szpic |
| Bendras svoris gramais | 742.5 |
| Būklė | Nowy |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| ilgis centimetrais | 27 |
| Insole material | Ecological leather |
| Išorinė medžiaga | Eco Leather |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno aukštis | 9,5 cm |
| Kulno tipas | High Heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | czarny |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| plotis centimetrais | 15 |
| Przedział wysokości obcasa (cm) | 8,5 - 10 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Skirti progai | Klasyczne |
| Spalva | Black |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Buckle |










