Geltoni aukštakulniai sandalai 36–41
Plonas kulnas ir reguliuojamas dirželis vakariniam ir proginiam avėjimui
Moteriški aukštakulniai sandalai iš dirbtinės odos. Smailus aukštas kulnas pabrėžia keltą aukštį ir siluetą.
Užsegami sagtimi su reguliuojamu dirželiu, suteikia galimybę pritaikyti prie pėdos. Tinka dėvėti su suknelėmis arba tvarkingesnėmis kelnėmis.
| Medžiaga | dirbtinė oda |
|---|---|
| Vidpadžio ilgis | 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 25,0 cm |
| Vidpadžio ilgis | 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 26,0 cm |
| Vidpadžio ilgis | 26,5 cm |
- Platus dirželis priekyje suteikia papildomą atramą pėdai.
- Sagties užsegimas leidžia tiksliai sureguliuoti tvirtumą.
- Labai plonas kulnas vaikščiojant mažina kontakto plotą su grindiniu.
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 11 |
| Bato priekis | Brak noska |
| Bendras svoris gramais | 667.33 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | regulowane zapięcie |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| ilgis centimetrais | 26 |
| Insole material | Ecological leather |
| Išorinė medžiaga | Eco Leather |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno aukštis | 8 cm |
| Kulno tipas | High Heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | beżowy |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| plotis centimetrais | 14 |
| Przedział wysokości obcasa (cm) | 5,5 - 8 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Skirti progai | Klasyczne |
| Spalva | Yellow |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Buckle |
- Gramintojas: BOTO
- Prekės kodas: BSB42572
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-04-18 dienos
34.11€
Plonas kulnas ir reguliuojamas dirželis vakariniam ir proginiam avėjimui
Moteriški aukštakulniai sandalai iš dirbtinės odos. Smailus aukštas kulnas pabrėžia keltą aukštį ir siluetą.
Užsegami sagtimi su reguliuojamu dirželiu, suteikia galimybę pritaikyti prie pėdos. Tinka dėvėti su suknelėmis arba tvarkingesnėmis kelnėmis.
| Medžiaga | dirbtinė oda |
|---|---|
| Vidpadžio ilgis | 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 25,0 cm |
| Vidpadžio ilgis | 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 26,0 cm |
| Vidpadžio ilgis | 26,5 cm |
- Platus dirželis priekyje suteikia papildomą atramą pėdai.
- Sagties užsegimas leidžia tiksliai sureguliuoti tvirtumą.
- Labai plonas kulnas vaikščiojant mažina kontakto plotą su grindiniu.
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 11 |
| Bato priekis | Brak noska |
| Bendras svoris gramais | 667.33 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | regulowane zapięcie |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| ilgis centimetrais | 26 |
| Insole material | Ecological leather |
| Išorinė medžiaga | Eco Leather |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno aukštis | 8 cm |
| Kulno tipas | High Heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | beżowy |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| plotis centimetrais | 14 |
| Przedział wysokości obcasa (cm) | 5,5 - 8 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Skirti progai | Klasyczne |
| Spalva | Yellow |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Buckle |










