Balti moteriški natūralios odos sportbačiai su platforma Zazoo N408S7
Sportbačiai su platforma ir natūralios odos vidpadžiu
Balti moteriški sportbačiai pasiūti iš natūralios odos, turi platformą ir klasikinį suvarstymą. Vidpadis taip pat pagamintas iš odos.
| Dydis | Vidpadžio ilgis |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Batų plotis | G |
| Bendras ilgis | 7 cm |
| Bendras svoris gramais | 1240 |
| Būklė | Nowy |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Leather |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Polska |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | Biały |
| Pamušalas | Leather |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 3,5 cm |
| plotis centimetrais | 20 |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | White |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
- Gramintojas: ZAZOO
- Prekės kodas: BSB43790
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-06-02 dienos
125.59€
Sportbačiai su platforma ir natūralios odos vidpadžiu
Balti moteriški sportbačiai pasiūti iš natūralios odos, turi platformą ir klasikinį suvarstymą. Vidpadis taip pat pagamintas iš odos.
| Dydis | Vidpadžio ilgis |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Batų plotis | G |
| Bendras ilgis | 7 cm |
| Bendras svoris gramais | 1240 |
| Būklė | Nowy |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Leather |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Polska |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | Biały |
| Pamušalas | Leather |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 3,5 cm |
| plotis centimetrais | 20 |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | White |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |











