Balti ažūriniai platforminiai sportiniai bateliai Lee Cooper
Sportiniai bateliai ant platformos su ažūriniu viršumi
Lee Cooper sportiniai bateliai pasižymi ažūriniu audinio viršumi ir platforma. Balta spalva nurodyta prekės pavadinime, o dydžiams pateikti vidpadžio ilgiai.
| Dydis | Vidpadžio ilgis |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 11 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 990 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | Biały |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 4 cm |
| plotis centimetrais | 18 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Spalva | White |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
- Gramintojas: LEE COOPER
- Prekės kodas: BSB43732
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-06-02 dienos
49.17€
Sportiniai bateliai ant platformos su ažūriniu viršumi
Lee Cooper sportiniai bateliai pasižymi ažūriniu audinio viršumi ir platforma. Balta spalva nurodyta prekės pavadinime, o dydžiams pateikti vidpadžio ilgiai.
| Dydis | Vidpadžio ilgis |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 11 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 990 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | Biały |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 4 cm |
| plotis centimetrais | 18 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Spalva | White |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |








