baleto bateliai ir bateliai Black Aviaba
Moteriški balerinos, pagaminti iš tekstilės medžiagos. Ant platformos kartu su inkaru, kuris suteikia subtilaus žavesio ir stiliaus. Minkštas natūralios odos vidpadis užtikrina neprilygstamą komfortą net ir ilgomis dienomis. Šios balerinos suteiks jums laisvės ir komforto jausmą, kurio reikia bet kokioje situacijoje. Rinkdamiesi dydį vadovaukitės dydžių lentele.
36 27cm
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 10 |
| Bato priekis | apskritas |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 560 |
| Būklė | Nauja |
| Dominuojantis raštas | Be rašto |
| Dydžiai | Siūlome rinktis tokį dydį, kokį dėvite |
| ilgis centimetrais | 28 |
| Išorinė medžiaga | Tekstilė |
| Kategorija | Moterims |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno aukštis | 0 - 3 cm |
| Kulno tipas | Pleištas |
| Originali gamintojo pakuotė | dėžė |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | juodas |
| Pamušalas | Nėra |
| Papildomos funkcijos | Nėra |
| Pašiltinimo tipas | Ne |
| plotis centimetrais | 12 |
| Spalva | Juoda |
| Užsegimas | Įsispiriami |
| Vidus | Oda |
- Gramintojas: BOTO
- Prekės kodas: BSB30444
Moteriški balerinos, pagaminti iš tekstilės medžiagos. Ant platformos kartu su inkaru, kuris suteikia subtilaus žavesio ir stiliaus. Minkštas natūralios odos vidpadis užtikrina neprilygstamą komfortą net ir ilgomis dienomis. Šios balerinos suteiks jums laisvės ir komforto jausmą, kurio reikia bet kokioje situacijoje. Rinkdamiesi dydį vadovaukitės dydžių lentele.
36 27cm
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 10 |
| Bato priekis | apskritas |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 560 |
| Būklė | Nauja |
| Dominuojantis raštas | Be rašto |
| Dydžiai | Siūlome rinktis tokį dydį, kokį dėvite |
| ilgis centimetrais | 28 |
| Išorinė medžiaga | Tekstilė |
| Kategorija | Moterims |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno aukštis | 0 - 3 cm |
| Kulno tipas | Pleištas |
| Originali gamintojo pakuotė | dėžė |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | juodas |
| Pamušalas | Nėra |
| Papildomos funkcijos | Nėra |
| Pašiltinimo tipas | Ne |
| plotis centimetrais | 12 |
| Spalva | Juoda |
| Užsegimas | Įsispiriami |
| Vidus | Oda |









