Žali moteriški sportbačiai žemu aulu 36–41
Kasdieniams pasivaikščiojimams skirtas laisvalaikio apavas iš ekologiškos zomšos
Moteriški sportbačiai pagaminti iš eko zomšos. Tai žemo aulo laisvalaikio batai, skirti kasdieniam avėjimui.
Užsegami raišteliais, suapvalinti noseliai. Viduje yra putų sluoksnis ir išimama vidpadžio dalis, padengta audiniu.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | Eko zomša |
| Vidpadžio ilgis | 23 cm (36) |
| Vidpadžio ilgis | 23,5 cm (37) |
| Vidpadžio ilgis | 24,5 cm (38) |
| Vidpadžio ilgis | 25 cm (39) |
| Vidpadžio ilgis | 25,5 cm (40) |
| Vidpadžio ilgis | 26,5 cm (41) |
| Spalva | Žalia |
- Skirti kasdieniam laisvalaikio avėjimui ir trumpiems pasivaikščiojimams
- Išimami vidpadžiai palengvina valymą ir leidžia naudoti priedinius įdėklus
- Raišteliai leidžia reguliuoti prigludimą prie pėdos formos
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 1064 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 28 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Ecological suede |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 3 cm |
| plotis centimetrais | 19 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Spalva | Green |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
- Gramintojas: BOTO
- Prekės kodas: BSB42698
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-04-18 dienos
31.12€
Kasdieniams pasivaikščiojimams skirtas laisvalaikio apavas iš ekologiškos zomšos
Moteriški sportbačiai pagaminti iš eko zomšos. Tai žemo aulo laisvalaikio batai, skirti kasdieniam avėjimui.
Užsegami raišteliais, suapvalinti noseliai. Viduje yra putų sluoksnis ir išimama vidpadžio dalis, padengta audiniu.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | Eko zomša |
| Vidpadžio ilgis | 23 cm (36) |
| Vidpadžio ilgis | 23,5 cm (37) |
| Vidpadžio ilgis | 24,5 cm (38) |
| Vidpadžio ilgis | 25 cm (39) |
| Vidpadžio ilgis | 25,5 cm (40) |
| Vidpadžio ilgis | 26,5 cm (41) |
| Spalva | Žalia |
- Skirti kasdieniam laisvalaikio avėjimui ir trumpiems pasivaikščiojimams
- Išimami vidpadžiai palengvina valymą ir leidžia naudoti priedinius įdėklus
- Raišteliai leidžia reguliuoti prigludimą prie pėdos formos
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 1064 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 28 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Ecological suede |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 3 cm |
| plotis centimetrais | 19 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Spalva | Green |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |







