Rožiniai moteriški sportbačiai iš natūralios odos ir zomšos Ismina
Sportbačiai su natūralios odos vidpadžiu
Rožiniai moteriški sportbačiai „Ismina“ turi žemą aulą, o vidpadis pagamintas iš natūralios odos. Batų viršus derina natūralią odą ir zomšą.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Bendras svoris gramais | 1054 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Skóra naturalna zamszowa |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | różowy |
| Pamušalas | Skóra ekologiczna |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 1,5 cm |
| plotis centimetrais | 17 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Pink |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
- Gramintojas: BOTO
- Prekės kodas: BSB43770
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-06-02 dienos
75.08€
Sportbačiai su natūralios odos vidpadžiu
Rožiniai moteriški sportbačiai „Ismina“ turi žemą aulą, o vidpadis pagamintas iš natūralios odos. Batų viršus derina natūralią odą ir zomšą.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Bendras svoris gramais | 1054 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Skóra naturalna zamszowa |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | różowy |
| Pamušalas | Skóra ekologiczna |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 1,5 cm |
| plotis centimetrais | 17 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Pink |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |









