Pilkai rusvi moteriški bateliai ant platformos Jamila iš natūralios zomšinės odos
Bateliai ant platformos su elastingu suvarstymu
Moteriški bateliai „Jamila“ pasiūti iš natūralios zomšinės odos, turi platformą ir elastingą suvarstymą priekyje. Vidpadis pagamintas iš odos.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 1116 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Skóra naturalna zamszowa |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | Biały |
| Pamušalas | Skóra ekologiczna |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 4 cm |
| plotis centimetrais | 18 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Beige |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
- Gramintojas: BOTO
- Prekės kodas: BSB43789
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-06-02 dienos
73.82€
Bateliai ant platformos su elastingu suvarstymu
Moteriški bateliai „Jamila“ pasiūti iš natūralios zomšinės odos, turi platformą ir elastingą suvarstymą priekyje. Vidpadis pagamintas iš odos.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 1116 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Skóra naturalna zamszowa |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | Biały |
| Pamušalas | Skóra ekologiczna |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 4 cm |
| plotis centimetrais | 18 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Beige |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |









