Permatomos moteriškos basutės su kulnu Step in style
Step in style basutės su kulnu
Permatomos moteriškos basutės su kulnu išsiskiria lengvu, elegantišku siluetu. Kolonos formos kulnas dekoruotas kristalais, o priekyje esanti dekoratyvinė detalė pabrėžia išskirtinį modelio vaizdą. Minkštas natūralios odos vidpadis suteikia malonesnį dėvėjimą.
Basutės tinka vestuvėms, pobūviams ir vakariniams išėjimams, kai svarbi elegancija ir patogumas.
| Medžiaga | Plastikas |
|---|---|
| Vidpadžio ilgis | 36: 23 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37: 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38: 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39: 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40: 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41: 26 cm |
| Kulno aukštis | 8 cm |
- Gramintojas: STEP IN STYLE
- Prekės kodas: LKK228403
Step in style basutės su kulnu
Permatomos moteriškos basutės su kulnu išsiskiria lengvu, elegantišku siluetu. Kolonos formos kulnas dekoruotas kristalais, o priekyje esanti dekoratyvinė detalė pabrėžia išskirtinį modelio vaizdą. Minkštas natūralios odos vidpadis suteikia malonesnį dėvėjimą.
Basutės tinka vestuvėms, pobūviams ir vakariniams išėjimams, kai svarbi elegancija ir patogumas.
| Medžiaga | Plastikas |
|---|---|
| Vidpadžio ilgis | 36: 23 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37: 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38: 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39: 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40: 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41: 26 cm |
| Kulno aukštis | 8 cm |



