Outwell kempingo kėdė su 4 kojomis, mėlyna
Outwell kempingo kėdė mėlynos spalvos
Kompaktiška kempingo kėdė su 4 kojomis, skirta patogiam poilsiui lauke. Konstrukcijai naudojamas aliuminis, o sėdimoji dalis pagaminta iš poliesterio.
| Prekės ženklas | Outwell |
|---|---|
| Produkto tipas | Kempingo kėdė |
| Medžiaga | Aliuminis, poliesteris |
| Spalva | Mėlyna |
| Keliamoji galia | 150 kg |
| Svoris | 4,5 kg |
| Matmenys | 1110 x 640 x 700 mm |
| Sėdynės aukštis | 45 cm |
| Kiekis | 1 vnt. |
Sulankstoma kėdė sveria 4,5 kg, todėl ją patogu transportuoti ir laikyti.
- Prekės kodas: SW2866230
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-09 dienos
145.15€
Outwell kempingo kėdė mėlynos spalvos
Kompaktiška kempingo kėdė su 4 kojomis, skirta patogiam poilsiui lauke. Konstrukcijai naudojamas aliuminis, o sėdimoji dalis pagaminta iš poliesterio.
| Prekės ženklas | Outwell |
|---|---|
| Produkto tipas | Kempingo kėdė |
| Medžiaga | Aliuminis, poliesteris |
| Spalva | Mėlyna |
| Keliamoji galia | 150 kg |
| Svoris | 4,5 kg |
| Matmenys | 1110 x 640 x 700 mm |
| Sėdynės aukštis | 45 cm |
| Kiekis | 1 vnt. |
Sulankstoma kėdė sveria 4,5 kg, todėl ją patogu transportuoti ir laikyti.



