Outwell Clarenville sulankstoma kempingo kėdė, mėlyna
Sulankstoma kėdė su aliuminio kojelėmis
Outwell Clarenville – sulankstoma kempingo kėdė su keturiomis aliuminio kojelėmis, skirta iki 150 kg apkrovai.
| Prekės ženklas | Outwell |
|---|---|
| Modelis | Clarenville |
| Produkto tipas | Kempingo kėdė |
| Medžiaga | Poliesteris |
| Spalva | Mėlyna |
| Matmenys | 640 x 750 x 1280 mm |
| Sėdynės aukštis | 50 cm |
| Svoris | 5,5 kg |
| Komplektacija | 1 vnt. |
| Talpa | 150 kg |
Patogiai sulankstoma, todėl patogu transportuoti ir laikyti kartu su kita stovyklavimo įranga.
- Prekės kodas: SW2866063
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-09 dienos
157.51€
Sulankstoma kėdė su aliuminio kojelėmis
Outwell Clarenville – sulankstoma kempingo kėdė su keturiomis aliuminio kojelėmis, skirta iki 150 kg apkrovai.
| Prekės ženklas | Outwell |
|---|---|
| Modelis | Clarenville |
| Produkto tipas | Kempingo kėdė |
| Medžiaga | Poliesteris |
| Spalva | Mėlyna |
| Matmenys | 640 x 750 x 1280 mm |
| Sėdynės aukštis | 50 cm |
| Svoris | 5,5 kg |
| Komplektacija | 1 vnt. |
| Talpa | 150 kg |
Patogiai sulankstoma, todėl patogu transportuoti ir laikyti kartu su kita stovyklavimo įranga.



