Moteriški sportbačiai BIG STAR juodi
Klasikiniai juodi sportbačiai su minkštu įdėklu ir neslystančiu padu
Moteriški BIG STAR sportbačiai juodos spalvos — klasikinis laisvalaikio modelis, turintis medžiaginį minkštą įdėklą ir neslystantį padas.
Renkantis dydį naudokite pateiktą dydžių lentelę, nes batai priglunda prie pėdos formos ir tarp gretimų dydžių gali skirtis prigludimas.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Tipas | Moteriški sportbačiai / laisvalaikio kedai |
| Spalva | Juoda |
| Įdėklas | Minkštas medžiaginis |
| Padas | Neslystantis |
| Gamintojas | BIG STAR |
- Tinka kasdieniam dėvėjimui ir laisvalaikiui
- Minkštas įdėklas gerina pėdos prisitaikymą
- Neslystantis padas pagerina sukibimą su danga
Prieš pirkdami palyginkite savo pėdos matmenis su dydžių lentele — tai padės pasirinkti tinkamiausią dydį ir išvengti keitimo.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Būklė | Nauja |
| Dydžiai | Siūlome rinktis tokį dydį, kokį dėvite |
| Išorinė medžiaga | Tekstilė |
| Kategorija | Moterims |
| Kulno tipas | platforma |
| Naujiena | Naujiena |
| Platforma / padas | 2 cm |
| Šiltas | Ne |
| Spalva | Juoda |
| Užsegimas | Suvarstomi |
| Valdiklis | - |
| Vidus | Tekstilė |
- Gramintojas: BIG STAR SHOES
- Prekės kodas: BSB14909
Klasikiniai juodi sportbačiai su minkštu įdėklu ir neslystančiu padu
Moteriški BIG STAR sportbačiai juodos spalvos — klasikinis laisvalaikio modelis, turintis medžiaginį minkštą įdėklą ir neslystantį padas.
Renkantis dydį naudokite pateiktą dydžių lentelę, nes batai priglunda prie pėdos formos ir tarp gretimų dydžių gali skirtis prigludimas.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Tipas | Moteriški sportbačiai / laisvalaikio kedai |
| Spalva | Juoda |
| Įdėklas | Minkštas medžiaginis |
| Padas | Neslystantis |
| Gamintojas | BIG STAR |
- Tinka kasdieniam dėvėjimui ir laisvalaikiui
- Minkštas įdėklas gerina pėdos prisitaikymą
- Neslystantis padas pagerina sukibimą su danga
Prieš pirkdami palyginkite savo pėdos matmenis su dydžių lentele — tai padės pasirinkti tinkamiausią dydį ir išvengti keitimo.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Būklė | Nauja |
| Dydžiai | Siūlome rinktis tokį dydį, kokį dėvite |
| Išorinė medžiaga | Tekstilė |
| Kategorija | Moterims |
| Kulno tipas | platforma |
| Naujiena | Naujiena |
| Platforma / padas | 2 cm |
| Šiltas | Ne |
| Spalva | Juoda |
| Užsegimas | Suvarstomi |
| Valdiklis | - |
| Vidus | Tekstilė |





