Smėlio spalvos platforminiai sportbačiai moterims
Moteriški platforminiai sportbačiai kasdieniam derinimui
Smėlio spalvos moteriški sportbačiai su platforma išsiskiria neutraliu atspalviu ir išraiškingesniu siluetu, todėl juos lengva priderinti prie įvairių aprangos derinių. Tai žemi sportbačiai su aukštesne pado platforma.
| Dydis | Matmenys |
|---|---|
| 35 | 22,5 cm |
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
Jei pėda yra ties riba tarp dviejų dydžių, verta rinktis didesnį dydį, kad batai geriau priglustų.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Apsiuvimas | apsiūta |
| Būklė | Nauja |
| Išorinė medžiaga | tekstilė 100% |
| Kulno aukštis | 3cm - 5cm |
| Kulno tipas | platforma |
| Lytis | Moterims |
| Medžiaga | tekstilės |
| Padas | Su protektoriumi |
| Platforma | 4,5cm |
| Priekio tipas | pilnas |
| Sezonas | Pavasaris |
| Skirti progai | kasdieninis |
| Spalva | Smėlio spalvos |
| Stilius | sportiškas |
| Užsegimo tipas | Suvarstoma |
| Vidinė medžiaga | tekstilė 100% |
| Vidpadis | tekstilės |
- Gramintojas: SHELVT
- Prekės kodas: POL86642
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-31 dienos
33.73€
Moteriški platforminiai sportbačiai kasdieniam derinimui
Smėlio spalvos moteriški sportbačiai su platforma išsiskiria neutraliu atspalviu ir išraiškingesniu siluetu, todėl juos lengva priderinti prie įvairių aprangos derinių. Tai žemi sportbačiai su aukštesne pado platforma.
| Dydis | Matmenys |
|---|---|
| 35 | 22,5 cm |
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
Jei pėda yra ties riba tarp dviejų dydžių, verta rinktis didesnį dydį, kad batai geriau priglustų.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Apsiuvimas | apsiūta |
| Būklė | Nauja |
| Išorinė medžiaga | tekstilė 100% |
| Kulno aukštis | 3cm - 5cm |
| Kulno tipas | platforma |
| Lytis | Moterims |
| Medžiaga | tekstilės |
| Padas | Su protektoriumi |
| Platforma | 4,5cm |
| Priekio tipas | pilnas |
| Sezonas | Pavasaris |
| Skirti progai | kasdieninis |
| Spalva | Smėlio spalvos |
| Stilius | sportiškas |
| Užsegimo tipas | Suvarstoma |
| Vidinė medžiaga | tekstilė 100% |
| Vidpadis | tekstilės |





