Pilki moteriški trumpi sniego batai Big Star
Moteriški sniego batai Big Star su vidpadžio ilgio lentele
Trumpi moteriški sniego batai „Big Star“ pilkos spalvos. Avalynės dydis gali būti mažintas, todėl prieš renkantis verta pasitikrinti vidpadžio ilgį.
| Dydis | Matmenys |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Lentelėje pateikiamos apytikslės reikšmės. | |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Apsiuvimas | apsiūta |
| Aulo aukštis | 13-14cm |
| Aulo plotis | 30-32cm |
| Būklė | Nauja |
| Išorinė medžiaga | 100% zomšos imitacija |
| Kulno aukštis | 0cm - 3cm |
| Kulno tipas | be kulno |
| Lytis | moteriška |
| Medžiaga | ekologiška zomša |
| Padas | pagamintas iš plastiko |
| Pašiltinimas | kailis |
| Platforma | 3cm |
| Priekio tipas | pilnas |
| Sezonas | ruduo/žiema |
| Skirti progai | kasdieninis |
| Spalva | pilki ir sidabriniai atspalviai |
| Stilius | kasdienai |
| Užsegimo tipas | įsispiriami |
| Vidinė medžiaga | tekstilė 100% |
| Vidpadis | kailis |
- Gramintojas: BIG STAR SHOES
- Prekės kodas: POL80263
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-05-31 dienos
46.14€
Moteriški sniego batai Big Star su vidpadžio ilgio lentele
Trumpi moteriški sniego batai „Big Star“ pilkos spalvos. Avalynės dydis gali būti mažintas, todėl prieš renkantis verta pasitikrinti vidpadžio ilgį.
| Dydis | Matmenys |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Lentelėje pateikiamos apytikslės reikšmės. | |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Apsiuvimas | apsiūta |
| Aulo aukštis | 13-14cm |
| Aulo plotis | 30-32cm |
| Būklė | Nauja |
| Išorinė medžiaga | 100% zomšos imitacija |
| Kulno aukštis | 0cm - 3cm |
| Kulno tipas | be kulno |
| Lytis | moteriška |
| Medžiaga | ekologiška zomša |
| Padas | pagamintas iš plastiko |
| Pašiltinimas | kailis |
| Platforma | 3cm |
| Priekio tipas | pilnas |
| Sezonas | ruduo/žiema |
| Skirti progai | kasdieninis |
| Spalva | pilki ir sidabriniai atspalviai |
| Stilius | kasdienai |
| Užsegimo tipas | įsispiriami |
| Vidinė medžiaga | tekstilė 100% |
| Vidpadis | kailis |


