Moteriškos basutės su sagtimis, juodos
Moteriškos basutės su sagtimis
Šios moteriškos basutės su profiliuotu vidpadžiu ir reguliuojamais dirželiais yra pritaikomos pagal pėdą. Sagtys padeda lengviau sureguliuoti apavą, o juoda spalva suteikia universalų įvaizdį. Rinkdamiesi dydį, vadovaukitės dydžių lentele.
| Produkto tipas | Basutės |
|---|---|
| Spalva | Juoda |
| Užsegimas | Sagtys |
| Dydis | 36 |
| Matmenys | 26 cm |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Bato priekis | Nėra |
| Būklė | Nauja |
| Dominuojantis raštas | Be rašto |
| Dydžiai | Siūlome rinktis tokį dydį, kokį dėvite |
| Išorinė medžiaga | Eko oda |
| Kategorija | Moterims |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Be kulno |
| Originali gamintojo pakuotė | dėžė |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | juodas |
| Pamušalas | Nėra |
| Papildomos funkcijos | Nėra |
| Pašiltinimo tipas | Ne |
| Platforma / padas | 2,5 cm |
| Spalva | Juoda |
| Užsegimas | Įsispiriami |
| Vidus | Ekologiška zomša |
- Gramintojas: BOTO
- Prekės kodas: BSB32122
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-06-02 dienos
33.77€
Moteriškos basutės su sagtimis
Šios moteriškos basutės su profiliuotu vidpadžiu ir reguliuojamais dirželiais yra pritaikomos pagal pėdą. Sagtys padeda lengviau sureguliuoti apavą, o juoda spalva suteikia universalų įvaizdį. Rinkdamiesi dydį, vadovaukitės dydžių lentele.
| Produkto tipas | Basutės |
|---|---|
| Spalva | Juoda |
| Užsegimas | Sagtys |
| Dydis | 36 |
| Matmenys | 26 cm |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Bato priekis | Nėra |
| Būklė | Nauja |
| Dominuojantis raštas | Be rašto |
| Dydžiai | Siūlome rinktis tokį dydį, kokį dėvite |
| Išorinė medžiaga | Eko oda |
| Kategorija | Moterims |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Be kulno |
| Originali gamintojo pakuotė | dėžė |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | juodas |
| Pamušalas | Nėra |
| Papildomos funkcijos | Nėra |
| Pašiltinimo tipas | Ne |
| Platforma / padas | 2,5 cm |
| Spalva | Juoda |
| Užsegimas | Įsispiriami |
| Vidus | Ekologiška zomša |








