Moteriški aukštakulniai sandalai
Kulnas 8,5 cm ir natūralios odos vidpadis renginiams bei šventėms
Moteriški sandalai iš natūralios odos. Vidpadis pagamintas iš natūralios odos.
Priekinėje dalyje yra dekoratyvinė detalė. Smailus pirštas vizualiai aptirpina pėdą, o plonas stulpelio formos kulnas suteikia stabilumo.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Savybė | Natūrali oda |
| Savybė | Vidpadis: natūrali oda |
| Savybė | Kulno aukštis: 8,5 cm |
| Savybė | 36 — 23,5 cm |
| Savybė | 37 — 24 cm |
| Savybė | 38 — 24,5 cm |
| Savybė | 39 — 25,5 cm |
| Savybė | 40 — 26 cm |
- Tinka dėvėti renginiuose ir šventėse
- Plonas stulpelio formos kulnas suteikia stabilumą
- Smailus pirštas optiškai aptirpina pėdą
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
- Gramintojas: STEP IN STYLE
- Prekės kodas: LKK226501
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-04-18 dienos
48.51€
Kulnas 8,5 cm ir natūralios odos vidpadis renginiams bei šventėms
Moteriški sandalai iš natūralios odos. Vidpadis pagamintas iš natūralios odos.
Priekinėje dalyje yra dekoratyvinė detalė. Smailus pirštas vizualiai aptirpina pėdą, o plonas stulpelio formos kulnas suteikia stabilumo.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Savybė | Natūrali oda |
| Savybė | Vidpadis: natūrali oda |
| Savybė | Kulno aukštis: 8,5 cm |
| Savybė | 36 — 23,5 cm |
| Savybė | 37 — 24 cm |
| Savybė | 38 — 24,5 cm |
| Savybė | 39 — 25,5 cm |
| Savybė | 40 — 26 cm |
- Tinka dėvėti renginiuose ir šventėse
- Plonas stulpelio formos kulnas suteikia stabilumą
- Smailus pirštas optiškai aptirpina pėdą
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.


