Rudai spalvoti moteriški sportiniai bateliai Vinceza iš natūralios zomšos
Vinceza moteriški sportiniai bateliai iš natūralios zomšos
Sportiniai bateliai moterims iš natūralios zomšos su dekoratyvinėmis siūlėmis ant aulo. Vidpadis pagamintas iš odos, o modelis pateikiamas rudos „chocolate“ spalvos.
| Dydis | Vidpadžio ilgis |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Bendras svoris gramais | 1140 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Skóra naturalna zamszowa |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 1,5 cm |
| plotis centimetrais | 19 |
| Producer | Vinceza |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Brown |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
- Gramintojas: VINCEZA
- Prekės kodas: BSB43766
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-06-02 dienos
70.30€
Vinceza moteriški sportiniai bateliai iš natūralios zomšos
Sportiniai bateliai moterims iš natūralios zomšos su dekoratyvinėmis siūlėmis ant aulo. Vidpadis pagamintas iš odos, o modelis pateikiamas rudos „chocolate“ spalvos.
| Dydis | Vidpadžio ilgis |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Bendras svoris gramais | 1140 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Skóra naturalna zamszowa |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 1,5 cm |
| plotis centimetrais | 19 |
| Producer | Vinceza |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Brown |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |










