Balti moteriški sportbačiai su platforma Lee Cooper
Orui laidūs tekstiliniai sportbačiai kasdieniam laisvalaikiui
Moteriški sportbačiai pagaminti iš tekstilės. Bateliai yra lengvi ir gerai vėdinami.
Modelyje yra kelių centimetrų platforma, kuri šiek tiek padidina aukštį. Uždarymas – suvarstymas; ant liežuvio ir šono yra prekės ženklo logotipas.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | Tekstilė |
| Uždarymas | Suvarstymas |
| Platformos aukštis | Keletas centimetrų |
| Spalva | Balta |
| Gamintojas | Lee Cooper |
- Tinka kasdieniam laisvalaikiui ir pasivaikščiojimams
- Derinkite su džinsais arba sportinėmis kelnėmis
- Rinkitės dydį pagal pateiktą dydžių lentelę
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 11 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Bendras svoris gramais | 1023 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | Biały |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 4,5 cm |
| plotis centimetrais | 18 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Spalva | White |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
- Gramintojas: LEE COOPER
- Prekės kodas: BSB42545
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-04-18 dienos
40.10€
Orui laidūs tekstiliniai sportbačiai kasdieniam laisvalaikiui
Moteriški sportbačiai pagaminti iš tekstilės. Bateliai yra lengvi ir gerai vėdinami.
Modelyje yra kelių centimetrų platforma, kuri šiek tiek padidina aukštį. Uždarymas – suvarstymas; ant liežuvio ir šono yra prekės ženklo logotipas.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | Tekstilė |
| Uždarymas | Suvarstymas |
| Platformos aukštis | Keletas centimetrų |
| Spalva | Balta |
| Gamintojas | Lee Cooper |
- Tinka kasdieniam laisvalaikiui ir pasivaikščiojimams
- Derinkite su džinsais arba sportinėmis kelnėmis
- Rinkitės dydį pagal pateiktą dydžių lentelę
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 11 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Bendras svoris gramais | 1023 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Insole material | Textile |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | Platform |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | Biały |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 4,5 cm |
| plotis centimetrais | 18 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Spalva | White |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |









