Juodi moteriški odiniai mokasinai su dekoratyviu papuošimu Vinceza
Moteriška natūrali oda ir žemas padas kasdieniam avėjimui
Juodi moteriški odiniai mokasinai skirti kasdieniam avėjimui. Batai turi žemą kulną su subtilia platforma ir natūralų odos vidpadį.
Aulas pagamintas iš natūralios odos. Vidpadis taip pat natūralios odos. Dydžių vidpadžio ilgiai pateikti lentelėje.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | natūrali oda |
| Padas | kompozitas su plona platforma |
| Kulno tipas | žemas kulnas su platforma |
| Vidpadžio ilgis | 36 — 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 26 cm |
- Valykite sausa arba švelniai drėgna šluoste.
- Dėvėkite su kasdienėmis arba tvarkingesnėmis kelnių kombinacijomis.
- Tinka šiltesniam sezonui ir pereinamam laikotarpiui.
Tinka kasdieniam avėjimui ir tvarkingoms progoms.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 1240 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| film | https://butosklep.cfolks.pl/bs/product_video/42172.mp4 |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Leather |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno aukštis | 4 cm |
| Kulno tipas | Flat |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | czarny |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| plotis centimetrais | 20 |
| Producer | Vinceza |
| Przedział wysokości obcasa (cm) | 3,5 - 5 |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Black |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |
- Gramintojas: VINCEZA
- Prekės kodas: BSB42172
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-04-18 dienos
49.07€
Moteriška natūrali oda ir žemas padas kasdieniam avėjimui
Juodi moteriški odiniai mokasinai skirti kasdieniam avėjimui. Batai turi žemą kulną su subtilia platforma ir natūralų odos vidpadį.
Aulas pagamintas iš natūralios odos. Vidpadis taip pat natūralios odos. Dydžių vidpadžio ilgiai pateikti lentelėje.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | natūrali oda |
| Padas | kompozitas su plona platforma |
| Kulno tipas | žemas kulnas su platforma |
| Vidpadžio ilgis | 36 — 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 26 cm |
- Valykite sausa arba švelniai drėgna šluoste.
- Dėvėkite su kasdienėmis arba tvarkingesnėmis kelnių kombinacijomis.
- Tinka šiltesniam sezonui ir pereinamam laikotarpiui.
Tinka kasdieniam avėjimui ir tvarkingoms progoms.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 1240 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| film | https://butosklep.cfolks.pl/bs/product_video/42172.mp4 |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Leather |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno aukštis | 4 cm |
| Kulno tipas | Flat |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | czarny |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| plotis centimetrais | 20 |
| Producer | Vinceza |
| Przedział wysokości obcasa (cm) | 3,5 - 5 |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Black |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |









