Juodi atviri moteriški bateliai ant platformos Morra
Moteriški perforuoti bateliai su natūralios odos vidpadžiu
Morra bateliai pagaminti iš natūralios odos, turi ažūrinį viršų, raištelius ir natūralios odos vidpadį. Modelis pateiktas juodos spalvos, o vidpadžio ilgiai nurodyti pagal dydžius.
| Dydis | Vidpadžio ilgis |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Bendras svoris gramais | 1302 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Leather |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno aukštis | 5,5 cm |
| Kulno tipas | Wedge |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | czarny |
| Pamušalas | Skóra ekologiczna |
| Pašiltinimo tipas | No |
| plotis centimetrais | 21 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Black |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
- Gramintojas: BOTO
- Prekės kodas: BSB43787
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-06-02 dienos
74.83€
Moteriški perforuoti bateliai su natūralios odos vidpadžiu
Morra bateliai pagaminti iš natūralios odos, turi ažūrinį viršų, raištelius ir natūralios odos vidpadį. Modelis pateiktas juodos spalvos, o vidpadžio ilgiai nurodyti pagal dydžius.
| Dydis | Vidpadžio ilgis |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Bendras svoris gramais | 1302 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Leather |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno aukštis | 5,5 cm |
| Kulno tipas | Wedge |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | czarny |
| Pamušalas | Skóra ekologiczna |
| Pašiltinimo tipas | No |
| plotis centimetrais | 21 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Black |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |







