Smėlio spalvos moteriškos balerinos su dirželiu 36–41
Minkštos moteriškos balerinos su reguliuojamu dirželiu kasdieniam avėjimui
Moteriškos balerinos pagamintos iš dirbtinio zomšo. Tai žemas avalynės modelis skirtas kasdieniam avėjimui.
Modelis turi reguliuojamą dirželį per priekį, užsegamą sagtimi, ir šiek tiek apvalintą noselę. Konstrukcija skirta geresnei stabilumui ir laisvei pirštams.
Renkantis dydį rekomenduojama vadovautis pateikta dydžių lentele.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | dirbtinis zomšas |
| Vidpadžio ilgis | 36 – 23 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 – 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 – 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 – 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 – 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 – 26 cm |
- Dirželis leidžia tiksliau pritaikyti batelius prie pėdos pločio
- Apvalinta noselė suteikia vietos pirštams
- Rekomenduojama valyti minkštu šepetėliu ir drėgna šluoste
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 10 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 560 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| ilgis centimetrais | 28 |
| Insole material | Ecological leather |
| Išorinė medžiaga | Ecological suede |
| Kategoria obuwia | Baleriny |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno aukštis | 1 cm |
| Kulno tipas | Flat |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | beżowy |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| plotis centimetrais | 12 |
| Przedział wysokości obcasa (cm) | 0 - 3 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Spalva | Beige |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Buckle |
- Gramintojas: BOTO
- Prekės kodas: BSB42493
Minkštos moteriškos balerinos su reguliuojamu dirželiu kasdieniam avėjimui
Moteriškos balerinos pagamintos iš dirbtinio zomšo. Tai žemas avalynės modelis skirtas kasdieniam avėjimui.
Modelis turi reguliuojamą dirželį per priekį, užsegamą sagtimi, ir šiek tiek apvalintą noselę. Konstrukcija skirta geresnei stabilumui ir laisvei pirštams.
Renkantis dydį rekomenduojama vadovautis pateikta dydžių lentele.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | dirbtinis zomšas |
| Vidpadžio ilgis | 36 – 23 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 – 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 – 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 – 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 – 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 – 26 cm |
- Dirželis leidžia tiksliau pritaikyti batelius prie pėdos pločio
- Apvalinta noselė suteikia vietos pirštams
- Rekomenduojama valyti minkštu šepetėliu ir drėgna šluoste
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 10 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 560 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| ilgis centimetrais | 28 |
| Insole material | Ecological leather |
| Išorinė medžiaga | Ecological suede |
| Kategoria obuwia | Baleriny |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno aukštis | 1 cm |
| Kulno tipas | Flat |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | beżowy |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| plotis centimetrais | 12 |
| Przedział wysokości obcasa (cm) | 0 - 3 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Spalva | Beige |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Buckle |








