Smėlio spalvos moteriški zomšiniai sportbačiai 36–41
Lengvi moteriški sportbačiai iš natūralios zomšos kasdieniam avėjimui
Moteriški sportbačiai pagaminti iš natūralios zomšos. Ažuota (perforuota) viršutinė dalis suteikia geresnį oro pralaidumą šiltesnėmis dienomis.
Modelis turi klasikines raišteles, kurios leidžia gerai reguliuoti prigludimą prie pėdos. Vidinė oda aptraukta vidpadis sumažina trintį ir palaiko ventiliaciją.
| Medžiaga | Natūrali zomša |
|---|---|
| Vidpadžio ilgis | 36 – 23 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 – 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 – 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 – 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 – 26 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 – 26,5 cm |
| Aulas | Žemas |
| Užsegimas | Raišteliai |
| Spalva | Smėlio spalvos |
- Perforuota viršutinė dalis pagerina oro pralaidumą pavasario ir vasaros dienoms
- Raištelės leidžia reguliuoti prigludimą pagal pėdos formą
- Odinė įduba palaiko ventiliaciją ir sumažina prakaitavimą
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Bendras svoris gramais | 1054 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Skóra naturalna zamszowa |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | beżowy |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 2 cm |
| plotis centimetrais | 17 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Beige |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
- Gramintojas: BOTO
- Prekės kodas: BSB42737
Lengvi moteriški sportbačiai iš natūralios zomšos kasdieniam avėjimui
Moteriški sportbačiai pagaminti iš natūralios zomšos. Ažuota (perforuota) viršutinė dalis suteikia geresnį oro pralaidumą šiltesnėmis dienomis.
Modelis turi klasikines raišteles, kurios leidžia gerai reguliuoti prigludimą prie pėdos. Vidinė oda aptraukta vidpadis sumažina trintį ir palaiko ventiliaciją.
| Medžiaga | Natūrali zomša |
|---|---|
| Vidpadžio ilgis | 36 – 23 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 – 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 – 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 – 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 – 26 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 – 26,5 cm |
| Aulas | Žemas |
| Užsegimas | Raišteliai |
| Spalva | Smėlio spalvos |
- Perforuota viršutinė dalis pagerina oro pralaidumą pavasario ir vasaros dienoms
- Raištelės leidžia reguliuoti prigludimą pagal pėdos formą
- Odinė įduba palaiko ventiliaciją ir sumažina prakaitavimą
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Bendras svoris gramais | 1054 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Skóra naturalna zamszowa |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | beżowy |
| Pamušalas | tkanina |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 2 cm |
| plotis centimetrais | 17 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Beige |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |










