Rudi moteriški sportbačiai iš natūralios odos ir zomšo
Žemi moteriški sportbačiai, pagaminti iš natūralios odos ir zomšo
Moteriški žemi sportbačiai pagaminti iš natūralios odos ir zomšo. Batų aulo aukštis yra žemas, skirti kasdieniam avėjimui.
Viduje įklotas iš odos suteikia pagrindinį kontaktą su koja. Konstrukcija pritaikyta dėvėti su kelnėmis, sijonais ar suknelėmis.
| Medžiaga | Natūrali oda, zomšas |
|---|---|
| Aulas | Žemas aulas |
| Vidpadžio ilgis | - |
| Vidpadžio tipas | Odinis vidpadis |
| Paskirtis | Laisvalaikio kasdieniam avėjimui |
| Spalva | ruda |
- Skirti kasdieniam laisvalaikio ir kasdieniam dėvėjimui.
- Odinis vidpadis sumažina trintį ir pagerina komfortą.
- Rekomenduojama rinktis dydį pagal pateiktą dydžių lentelę.
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Bendras svoris gramais | 1054 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Skóra naturalna zamszowa |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | Skóra ekologiczna |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 1,5 cm |
| plotis centimetrais | 17 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Brown |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
- Gramintojas: BOTO
- Prekės kodas: BSB42739
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-04-18 dienos
59.56€
Žemi moteriški sportbačiai, pagaminti iš natūralios odos ir zomšo
Moteriški žemi sportbačiai pagaminti iš natūralios odos ir zomšo. Batų aulo aukštis yra žemas, skirti kasdieniam avėjimui.
Viduje įklotas iš odos suteikia pagrindinį kontaktą su koja. Konstrukcija pritaikyta dėvėti su kelnėmis, sijonais ar suknelėmis.
| Medžiaga | Natūrali oda, zomšas |
|---|---|
| Aulas | Žemas aulas |
| Vidpadžio ilgis | - |
| Vidpadžio tipas | Odinis vidpadis |
| Paskirtis | Laisvalaikio kasdieniam avėjimui |
| Spalva | ruda |
- Skirti kasdieniam laisvalaikio ir kasdieniam dėvėjimui.
- Odinis vidpadis sumažina trintį ir pagerina komfortą.
- Rekomenduojama rinktis dydį pagal pateiktą dydžių lentelę.
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Bendras svoris gramais | 1054 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Skóra naturalna zamszowa |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | Guma |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | Skóra ekologiczna |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Platforma / padas | 1,5 cm |
| plotis centimetrais | 17 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | Brown |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |










