Moteriškos kailio šlepetės Comet
Puikios moteriškos šlepetės iš išorės pagamintos iš ekologiško kailio. Padas su subtiliais intarpais. Šios šlepetės puikiai izoliuoja nuo šalčio. Šis šventinis modelis su elnio puošmena puikiai tiks žiemos dienoms. Tekstilinis pamušalas. Jūs privalote turėti šį modelį! Rinkdamiesi dydį, žiūrėkite dydžių lentelę.
Sudėtis:
95 % medvilnės
5 % elastano
36/37 25 cm
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 11 |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 1320 |
| Būklė | Nauja |
| ilgis centimetrais | 24 |
| Išorinė medžiaga | Tekstilė |
| Kategorija | Moterims |
| Kulno aukštis | 0 - 3 cm |
| Kulno tipas | Be kulno |
| Pamušalas | tekstilės medžiaga |
| Pašiltinimo tipas | Ne |
| Platforma / padas | 1,5 cm |
| plotis centimetrais | 30 |
| Spalva | Rudos ir smėlio spalvos atspalviai |
| Užsegimas | Įsispiriami |
| Valdiklis | - |
| Vidus | Tekstilė |
- Gramintojas: BOTO
- Prekės kodas: BSB23330
Puikios moteriškos šlepetės iš išorės pagamintos iš ekologiško kailio. Padas su subtiliais intarpais. Šios šlepetės puikiai izoliuoja nuo šalčio. Šis šventinis modelis su elnio puošmena puikiai tiks žiemos dienoms. Tekstilinis pamušalas. Jūs privalote turėti šį modelį! Rinkdamiesi dydį, žiūrėkite dydžių lentelę.
Sudėtis:
95 % medvilnės
5 % elastano
36/37 25 cm
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 11 |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 1320 |
| Būklė | Nauja |
| ilgis centimetrais | 24 |
| Išorinė medžiaga | Tekstilė |
| Kategorija | Moterims |
| Kulno aukštis | 0 - 3 cm |
| Kulno tipas | Be kulno |
| Pamušalas | tekstilės medžiaga |
| Pašiltinimo tipas | Ne |
| Platforma / padas | 1,5 cm |
| plotis centimetrais | 30 |
| Spalva | Rudos ir smėlio spalvos atspalviai |
| Užsegimas | Įsispiriami |
| Valdiklis | - |
| Vidus | Tekstilė |




